Gospodarka » Żywność

Gdzie na sushi w Warszawie?

Gdzie na sushi w Warszawie?
Zobacz więcej zdjęć »
Jest takie danie, znane na całym świecie, które swoim smakiem zachwyca każdego. Niezwykle zdrowe, smaczne, jedzone zgodnie z wiekową tradycją zdobywa coraz większe rzesze zwolenników, a danie to pochodzi z dalekiej Japonii. A mowa to o sushi...

Sushi do Polski przybyło niedawno, lecz z prędkością światła zdobywa kolejne miasta, zostawiając po sobie kolejne restauracji, kuszące mieszkańców pięknym wyglądem i pysznym przysmakiem. Droga sushi po Polsce rozpoczęła się od stolicy, i tu właśnie można znaleźć najczęściej odwiedzane przez gwiazdy show restauracje sushi.Restauracja, o której chcę Ci opowiedzieć mieść się właśnie w stolicy, i jest głównym miejscem które trzeba odwiedzić na trasie rozrywkowo - restauracyjnej Warszawy.

Wyjątkowy lokal, żywcem przeniesiony z kraju Kwitnącej Wiśni oraz dania przygotowane przez mistrza kuchni Japońskiej serwowane będą na Twoich oczach sprawią, że zapamiętasz to miejsce do obowiązkowego odwiedzania. Podstawa tej restauracji jest precyzja przygotowania sushi, aby każda porcja była dokładnie wymierzona i rozkoszował Twoje kubki smakowe.

Zastanawiasz się o jakiej restauracji mówię... na Warszawskim osiedlu Ochota jest pewne magiczne miejsce o nazwie Nihon Sushi, w którym skosztujesz nigiri sushi, ossomaki, futomaki, uromaki, california maki oraz temaki. Jako jedna z nielicznych restauracji posiada menu dla dzieci, jeśli zatem chcesz aby Twoje dziecko również skosztowało sushi, musisz koniecznie odwiedzić restauracje Nihon Sushi. Na stronie internetowej restauracji znajdziesz dokładne menu, ze zdjęciami oraz cenami, po wpisaniu do popularnej wyszukiwarki Google frazy „ sushi Warszawa" znajdziesz opisywana restaurację. Nihon Sushi znana jest również z doskonałej oferty na lunch, popularne Lunch Boxy robią furorę w stolicy. Doskonale przemyślane zestawy w atrakcyjnych cenach możesz zamówić przez telefon i odebrać w lokalu lub też zamówić Lunch Box z dostawą pod wskazany adres.

Restauracja Nihon Sushi

02-127 Warszawa
ul. Mołdawska 7

tel. (22) 254 55 14
kom 883 390 110

manager@nihonsushi.p
www.nihonsushi.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sushi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »