Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Budownictwo

Geberit na Łódź Design Festival 2014

Geberit na Łódź Design Festival 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Steve Jobs zwykł mawiać: „Ludzie nie wiedzą, czego chcą, dopóki im tego nie pokażesz." Zespół Geberit przekonał się jednak, że praca z toaletą myjącą jest jeszcze trudniejsza. Ludzie nie wiedzą, że jej chcą dopóki jej nie wypróbują!Na targach Łódź Design Festival przy samym wejściu do budynku ArtInkubatora zainstalowano intrygujący ekspozytor. Oto toaleta zamknięta w szklanej kapsule oblewa zwiedzających. Gdyby nie szklana szyba, wszyscy byliby tu mokrzy!

Skojarzenia są przeróżne, zwłaszcza, że główne hasło festiwalu mówi „Brave New World”

To jednak tylko prowokacja. Ekspozycja prezentuje działanie toalety myjącej, jej funkcje zamknięte w przepięknym wzornictwie Geberit AquaClean Seli – projekcie znanego, mediolańskiego architekta Matteo Thuna zdają się hipnotyzować. Dotykając szyby można poczuć ciepło wody, a dzieci zdają się być urzeczonymi czystą wodą wypływającą z dyszy.

Taka prezentacja zwraca uwagę i zmusza zwiedzających do zapoznania się z produktem. Cieszy stałe zainteresowanie architektów i klientów.

W czasie Łódź Design Festival firma Geberit zorganizowała także wyjątkowe szkolenie dla architektów. Po raz pierwszy będą mogli zmierzyć się z projektowaniem modeli 3D, które w końcowym efekcie wydrukują na drukarce 3D. Projektanci przychodzą z własnymi laptopami i projektują na swoich programach do modelowania 3D. To znacznie ułatwi proces szkolenia.

Jednak główną atrakcją przygotowaną przez Geberit jest jednak wystąpienie chyba najbardziej cenionego w świecie polskiego projektanta – Janusza Kaniewskiego, który jak zawsze nie ujawnia programu swojego wystąpienia, ale wiemy na pewno, że nawiąże w swojej prezentacji do funkcjonalności projektów Geberit. Prezentacja odbędzie się 18.10.2014r. o godzinie 11.30, zgodnie z planem Festiwalu.

Serdecznie zapraszamy zarówno na wykład, jak i do obejrzenia ekspozycji Geberit.

Geberit  www.geberit.com.pl
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY GEBERIT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »