Dom » Nieruchomość

GetHome.pl - rewolucyjny portal na rynku nieruchomości

GetHome.pl - rewolucyjny portal na rynku nieruchomości
Zobacz więcej zdjęć »
GetHome to unikalny portal nieruchomości, który pomaga w zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości pochodzących zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Na listingach ofert nie znajdziesz reklam, podbić i wyróżnień. Portal zaprojektowano z myślą o potrzebach użytkowników.

Sukces zastosowania filozofii user-friendly przekłada się na wyniki. Miesięcznie z GetHome korzysta już ponad 100 tys. użytkowników. Dołącz do nich i Ty, znajdując wymarzoną nieruchomość.


Rynek wtórny czy pierwotny? Nie musisz wybierać!

Projekt GetHome.pl realizowany jest przez doświadczony zespół prowadzący od lat portal RynekPierwotny.pl, na którym możesz znaleźć setki ofert nowych domów, mieszkań i lokali prosto od deweloperów. Głównym celem GetHome jest dostarczanie użytkownikom najbardziej wygodnego narzędzia, pomocnego przy szukaniu wymarzonego M. Na portalu znajdziesz wyłącznie prawdziwe ogłoszenia od osób, które chcą sprzedać i wynająć swoje mieszkanie lub dom.

Zmorą wielu portali oferujących mieszkania na sprzedaż i wynajem jest duża ilość reklam i banerów. Na GetHome.pl ich nie znajdziesz. Brak reklam, sponsorowanych ofert, wyróżnień czy podbić – to zdecydowane wyróżniki portalu. Przekonaj się sam, wchodząc na dowolny listing ofert (sprawdź domy na sprzedaż Gdańsk).

Brak duplikatów

Głównym celem, jaki przyświecał twórcom, portalu była wygoda użytkownika. Na GetHome nie tracisz czasu, bo publikowane są tylko unikalne ogłoszenia. System rozpoznaje powtarzające się oferty i uniemożliwia dodanie kolejnych, dotyczącego tej samej nieruchomości.

Portal promuje jakościowe oferty z klauzulą wyłączności oraz realnymi lokalizacjami, które możesz z łatwością odnaleźć na przygotowanej mapie. Na stronie zamieszczane są tylko ogłoszenia, które posiadają potwierdzony adres. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz w przejrzysty sposób znaleźć dogodną dla siebie ofertę nieruchomości z wybranego miasta, czy zakresu cenowego.

Nieszablonowa komunikacja

Portal Gethome wyróżnia się również ciekawym sposobem komunikacji w kanale social media. Na profilu Facebookowym i Instagramie pojawiają się komiksy oraz grafiki dotyczące tematyki nieruchomości, przygotowywane przez firmowych grafików przy współpracy z cenionymi artystkami @KuraRysuje i @NieładnieRysuje.

Tylko najwyższa jakość

Nad jakością GetHome.pl czuwa ponad 92-osobowa grupa specjalistów. Portal współpracuje wyłącznie z najlepszymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, chcąc zapewnić jak najwyższą jakość dostarczanych usług.

Zespół Gethome przed rozpoczęciem współpracy sprawdza przyszłych partnerów biznesowych pod względem jakości, analizując ich oferty, oceny, opinie w Google oraz social mediach. Aktualnie z portalem współpracuje ponad 1000 biur nieruchomości. Wśród nich znajdują się takie biura, jak: Freedom Nieruchomości, En Casa Premium Real Estate, Partnerzy Nieruchomości, PÓŁNOC Nieruchomości, Moje Nowe M, Bracia Strzelczyk i REALS Nieruchomości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »