Technologie » Internet

GG Pro – komunikator dla firm już dostępny

GG Pro – komunikator dla firm już dostępny
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku pojawił się nowy biznesowy komunikator internetowy – GG Pro. Debiut najnowszego produktu spółki LIVECHAT Software poprzedził miesiąc testów, w których wzięło udział ponad 5000 beta testerów.

GG Pro to komunikator przeznaczony do rozmów tekstowych i głosowych. Poza standardowymi funkcjami posiada rozwiązania takie jak wspólna lista kontaktów, zarządzanie uprawnieniami pracowników, współdzielona historia rozmów i statystyki aktywności.


Dzięki temu oprogramowanie umożliwia nie tylko sprawną komunikację pomiędzy pracownikami, ale także gromadzenie wiedzy zarówno w małych i średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach.

- „Nasz produkt przeznaczony jest dla biznesu, dlatego o jego przetestowanie poprosiliśmy przedsiębiorców i managerów z korporacji" - mówi Szymon Klimczak, Dyrektor Marketingu LIVECHAT Software, spółki tworzącej GG Pro. - „Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń zawierających sugestie zmian w produkcie i pomysły na jego dalszy rozwój. Kilkanaście firm zdecydowało się również na zakup naszego komunikatora jeszcze przed zakończeniem testów" - dodaje.

GG Pro odróżnia od bezpłatnych rozwiązań możliwość zaawansowanego zarządzania pracownikami korzystającymi z komunikatora. Począwszy od fazy tworzenia kont, przez nadawanie pracownikom uprawnień i przydzielanie ich do grup roboczych i departamentów, aż po monitoring ich aktywności i statystyki rozmów. W pracy mają pomóc takie funkcje jak współdzielona lista kontaktów i historia rozmów. Komunikator biznesowy umożliwia ustanowienie polityki wykorzystania komunikatorów. Administrator systemu decyduje wtedy m.in. czy pracownicy mogą korzystać z dodatkowych protokołów komunikacyjnych, korzystać z prywatnego komunikatora, lub np. prowadzić prywatne rozmowy. 

Komunikator jest dostępny w 2 wersjach:

  • Wersja Small Business jest podstawową wersją GG Pro oferowaną w elastycznym modelu SaaS (Software as a Service). Polega on na okresowej dzierżawie oprogramowania i jego hostingu na serwerach producenta. Model ten stworzony jest z myślą o małych i średnich firmach, które nie chcą angażować własnych zasobów w proces instalacji i utrzymywania komunikatora.
  • Wersja Enterprise została opracowana z myślą o wdrożeniach w większych przedsiębiorstwach oraz korporacjach. Oferta obejmuje zakup aplikacji dla użytkowników oraz bezterminowej licencji na serwer GG Pro, który instalowany jest na sprzęcie Klienta wewnątrz firmy.

W obu wersjach komunikacja w GG Pro odbywa się z wykorzystaniem połączeń zabezpieczonych przy użyciu szyfrowania SSL. Więcej informacji o różnicach między obiema wersjami można znaleźć na stronie http://www.ggpro.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »