Technologie » Komputery

GITEX 2008: Kaspersky Lab wprowadza arabską wersję swoich produktów

GITEX 2008: Kaspersky Lab wprowadza arabską wersję swoich produktów
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, przedstawił arabską wersję swoich produktów do ochrony użytkowników indywidualnych na 28 wystawie GITEX, która odbyła się w Dubaju w dniach 19-23 października 2008 r.

Podczas wystawy GITEX Kaspersky Lab zaprezentował arabskie wersje językowe swoich rozwiązań do ochrony użytkowników indywidualnych: Kaspersky Anti-Virus 2009 oraz Kaspersky Internet Security 2009, które powstały, aby wypełnić szybko rosnące zapotrzebowanie na rynku bliskowschodnim. 


Nowe produkty antywirusowe w arabskiej wersji językowej posiadają wszystkie zalety rozwiązań bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab - nowy silnik antywirusowy ze zwiększoną prędkością skanowania oraz innowacyjny moduł filtrowania aktywności wykorzystujący technologię HIPS (Host-based Intrusion Prevention System), który umożliwia wykrywanie i blokowanie nowych szkodliwych programów, zanim zostaną zanalizowane i dodane do antywirusowych baz danych. 

"Jestem przekonany o tym, że wybraliśmy właściwą strategię ugruntowania swojej pozycji w tym szybko rozwijającym się regionie. W ciągu ostatnich siedmiu lat liczba użytkowników Internetu na Bliskim Wschodzie zwiększyła się o 600%, trzykrotnie przewyższając średni światowy współczynnik wzrostu" - powiedział Gary Kondakow, dyrektor wykonawczy Kaspersky Lab EEMEA. "Ponadto, firma zamierza dalej zapewniać wsparcie użytkownikom na całym świecie, oferując rozwiązania spełniające ich oczekiwania". 

Więcej informacji o nowej generacji produktów firmy Kaspersky Lab dla użytkowników indywidualnych można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html. 

W celu przetestowania produktów Kaspersky Lab z linii 2009 można skorzystać z bezpłatnych wersji trial. Znajdują się one na stronie: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial. 

Informacje o Gitex 

Wystawa Gitex (Gulf Information Technology Exhibition) jest organizowana co roku w Dubaju (UAE) i należy do najbardziej znaczących wydarzeń w branży komputerowej i telekomunikacyjnej na Bliskim Wschodzie. Wystawa jest popularna nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale również w Północnej i Wschodniej Afryce oraz na subkontynencie indyjskim. Co roku wystawa przyciąga specjalistów IT z całego świata, którzy chcą zapoznać się z prezentowanymi tam nowinkami technologicznymi. Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć na stronie: www.gitex.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »