Firma » Biznes

GK RAFAMET weźmie udział w targach ITM Polska

GK RAFAMET weźmie udział w targach ITM Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa RAFAMET znajdzie się pośród wystawców jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń wystawienniczych przemysłu ciężkiego i maszynowego. Targi ITM Polska, bo o nich mowa, odbędą się w dniach 4-7 czerwca br. w Poznaniu.

Ekspozycja GK RAFAMET będzie zlokalizowana w pawilonie 3A na stoisku 45. Branżowe spotkanie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia, targi ITM to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Co więcej, światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. 

To istotne wydarzenie dla szeroko pojętego sektora przemysłu ciężkiego, dlatego też nie zabraknie w nim podmiotów GK RAFAMET. Uczestnicy targów będą mogli poznać bliżej możliwości oferowane przez firmy: PORĘBA 1798 Spółka z o.o. oraz RAFAMET S.A. Ekspozycja stanie w strefie dedykowanej obrabiarkom i narzędziom Mach - Tool: w pawilonie 3A, na stoisku 45. 

Przypominamy, iż marka PORĘBA oferuje sterowane numerycznie super ciężkie, ciężkie i średnie tokarki kłowe oraz płytowe, jak również wielkogabarytowe wiertarki i tokarko-wiertarki do głębokich otworów. Goście poznańskich targów uzyskają także informacje na temat asortymentu firmy RAFAMET: wielkogabarytowych obrabiarek karuzelowych czy ciężkich frezarek bramowych.

Na koniec warto wspomnieć, że ubiegłoroczna edycja targów okazała się rekordowa, bowiem na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 10 pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 osób z branży przemysłowej. 

* * *

RAFAMET S.A.

Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. z Kuźni Raciborskiej jest jednym z kilku na świecie producentów obrabiarek specjalnych do obróbki zestawów kołowych pojazdów szynowych (kolej, metro, tramwaje). Wykonuje również, na jednostkowe zamówienia, wielkogabarytowe obrabiarki specjalistyczne dla odbiorców w sektorach: energetycznym, maszynowym, stoczniowym oraz hutniczym. Udział eksportu w sprzedaży ogółem to około 70-80 proc. Kapitał zakładowy wynosi 43.187.010 zł.

* * *

Kontakt:

www.rafamet.com.pl

Magdalena Matusik

magdalena.matusik@adventure.media.pl

tel. . kom. 690 449 064 

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »