Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Gładkie ciało kobiety pożądane przez cały rok, męskie - niekoniecznie

Gładkie ciało kobiety pożądane przez cały rok, męskie - niekoniecznie
Zobacz więcej zdjęć »
Niewydepilowane ciało kobiety wpływa negatywnie na stosunek mężczyzn do seksu. Panie nie oczekują, że ich partnerzy będą pozbywać się owłosienia. Zarówno kobiety jak i mężczyźni ocenili negatywnie widok niewydepilowanych nóg hollywoodzkiej aktorki Mo’Nique podczas gali wręczania Złotych Globów.

To wnioski z pierwszego w Polsce internetowego badania B'iota Laboratories, globalnego producenta Bioxetu, ziołowego dermokosmetyku redukującego zbędne owłosienie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Opinie Polaków na temat stosunku do niechcianego owłosienia są dość jednoznaczne - 85 proc. mężczyzn biorących udział w badaniu uznało, że depilacja u kobiet ich zdaniem jest niezbędna i to przez cały rok. Te preferencje utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności wprowadzenia na polski rynek Bioxetu, ziołowego kremu, który pomaga pozbyć się problemu zbędnego owłosienia - mówi Cansu Dilmen, Country Manager z B'iota Laboratories.

Co ciekawe, większość Pań biorących udział w badaniu (60 proc.) zadeklarowała, że wbrew trendom promowanym w kolorowych magazynach, w których pojawiają się modele o gładkich torsach, akceptują owłosienie u Panów.

W odpowiedzi na pytanie o stosunek internautów do niewydepilowanych nóg hollywodzkiej aktorki Mo'Nique, które można było zobaczyć podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów, większość ankietowanych wskazała na uczucia negatywne. Kwestia damskiej depilacji w opinii pań i panów zdaje się być zatem jednakowo ważna.

Badanie przeprowadziła firma B'iota Laboratories, która opracowała i oferuje kobietom na całym świecie, od niedawna również w Polsce, dermokosmetyk Bioxet - ziołowy, całkowicie bezpieczny, antyalergiczny preparat, który wpływa na osłabienie procesu wyrastania włosów oraz pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem. Pierwsze wyraźne efekty jego stosowania widoczne są już po trzech miesiącach, a regularna aplikacja produktu przez około osiem do dziesięciu miesięcy prowadzi do trwałej redukcji niechcianego owłosienia.

Do przeprowadzenia badania zachęciło firmę B'iota Laboratories zdjęcie aktorki Mo'Nique, która podczas tegorocznej uroczystości wręczenia Złotych Globów zaprezentowała niewydepilowane nogi.

Ankietę badającą preferencje Polaków do niewydepilowanego ciała mógł wypełnić każdy poprzez ogólnodostępny serwis ankietka.pl oraz za pośrednictwem profilu dermokosmetyku Bioxet na portalu społecznościowym Facebook (http://www.facebook.com/pages/Bioxet-Polska/260461162905?ref=search&sid=100000296864394.379186868..1). Badanie trwało przez pierwsze dwa tygodnie lutego br. i wzięło w nim udział blisko 120 internautów - prawie połowa respondentów reprezentuje miasta powyżej 250 tys. mieszkańców, kolejne 25 proc. to mieszkańcy ponad 100 tysięcznych miast.

Informacje o dermokosmetyku Bioxet:

Dermokosmetyk Bioxet zawierający wyciągi ziołowe, jest produktem przeznaczonym do pielęgnacji skóry i w celu eliminacji niepożądanego owłosienia. Stanowi bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych sposobów na depilację, można go stosować na wszystkie części ciała, łącznie z twarzą. Polska jest już 30. krajem, w którym firma B'IOTA Laboratories wprowadza swoje kosmetyki. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.bioxet.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik zdrowia
http://poradnik-zdrowia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »