Dom » Budownictwo

Glazurnicze Mistrzostwa Polski z Paradyżem

Glazurnicze Mistrzostwa Polski z Paradyżem
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczne Międzynarodowych Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu, były dla Grupy Paradyż okazją do podsumowania współpracy z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, firma sponsorowała Glazurnicze Mistrzostwa Polski. Miała także swój wkład merytoryczny przy opracowaniu książki „Standardy prac glazurników”, której premiera odbyła się na targach Budma. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce.

Ceramika Paradyż współpracując z Polskim Związkiem Płytkarzy zorganizowała w ciągu minionego roku 14 profesjonalnych szkoleń produktowych dla glazurników, w których udział wzięło ponad 200 uczestników z całego kraju. Każdy z nich mógł poznać specyfikację procesu produkcyjnego płytek ceramicznych, szklanych dekoracji oraz szczegółowo zapoznać się z etapami ich montażu i właściwej pielęgnacji. Firma była również sponsorem VII edycji Glazurniczych Mistrzostw Polski, które odbyły się w marcu na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu. Profesjonaliści pracowali z płytkami Ceramiki Paradyż, tworząc prawdziwe dzieła sztuki. Najlepszym glazurnikiem okazał się Pan Grzegorz Duk, który na posadzce brodzika stworzył wspaniały motyw przedstawiający wizerunek surfera. Prace finałowe będzie można niedługo oglądać w salonach firmowych Ceramiki Paradyż.

Mistrzostwa glazurników poprzedziła premiera zbiorowej publikacji pod tytułem „Standardy prac glazurników”. Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, we współpracy m.in. z Ceramiką Paradyż, przygotowało ją w celu ujednolicenia ogólnoobowiązujących przepisów dotyczących rzemiosła glazurniczego. Jest to pierwsza tego typu publikacja w Polsce.  Szczegółowe wydanie zawiera między innymi rozdziały traktujące o normach i wymaganiach, materiałach, maszynach, technologii wykonania, chemii budowlanej oraz odbiorze robót glazurniczych. Grupa Paradyż służyła autorom pracy merytoryczną wiedzą i doświadczeniem.Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »