Technologie » Komputery

Globeleq wybiera IFS Applications 9 w celu wsparcia realizacji planów rozwoju firmy

Globeleq wybiera IFS Applications 9 w celu wsparcia realizacji planów rozwoju firmy
Zobacz więcej zdjęć »
Afrykański wytwórca energii elektrycznej inwestuje ponad milion funtów w kompleksowe oprogramowanie ERP firmy IFS w celu usprawnienia swojej działalności.

 Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała dzisiaj, że Globeleq – lider w branży energetycznej na rynku afrykańskim – wdroży system IFS Applications™ 9. Rozwiązanie to zastąpi dotychczas stosowane systemy IT i pomoże w modernizowaniu procesów w placówkach i zakładach firmy. Nowa infrastruktura pomoże firmie Globeleq usprawnić i ustandaryzować raportowanie we wszystkich oddziałach grupy.

Firma Globeleq jest wiodącym deweloperem, właścicielem i operatorem instalacji energetycznych w Afryce, a także jednym z kluczowych inwestorów w tej dziedzinie. Przedsiębiorstwo rozwija samowystarczalne ekonomicznie firmy, które składają się na afrykańską sieć energetyczną. Pod egidą firmy Globeleq działa obecnie 8 elektrowni znajdujących się w Tanzanii, RPA, w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej, Kamerunie i Kenii. Obiekty te są również celem dalszych inwestycji. Bieżąca produkcja brutto wynosi 1237 MW, a planuje się jej zwiększenie o kolejne 2000 MW.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/globeleq_wybiera_ifs_applications_9_w_celu_wsparcia_realizacji_planow_rozwoju_firmy.html Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »