Firma » Biznes

Godło Odkrycie Roku oraz Innowacja Roku - dwa wyróżnienia dla Eveline Cosmetics

Godło Odkrycie Roku oraz Innowacja Roku - dwa wyróżnienia dla Eveline Cosmetics
Zobacz więcej zdjęć »
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej uhonorowało SLIM EXTREME 4D Diamentowe Serum Wyszczuplające specjalnym wyróżnieniem w kategorii ODKRYCIE ROKU 2012, a Odżywki Nail Therapy w kategorii INNOWACJA ROKU 2011. Wyróżnienia podkreślają nowatorstwo pomysłu, jak i sposób jego wdrożenia.

Linia SLIM EXTREME 4D to innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z kwasem hialuronowym, kofeiną i mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii. Innowacyjna formuła Diamentowego serum wyszczuplającego antycellulit z kwasem hialuronowym SLIM EXTREME 4 D  łączy mikroskopijne cząsteczki diamentu z unikalną kompozycją substancji czynnych, które skutecznie wspomagają odchudzanie i jednocześnie dbają o zachowanie sprężystości skóry. Nowoczesny kompleks Lipocell-Slim™ wyjątkowo efektywnie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu dochodzi do wyszczuplenia obszarów z nadwagą. Utrata zbędnych kilogramów może wiązać się ze zwiotczeniem
 zmniejszeniem sprężystości skóry i dlatego produkt zawiera składowe zapobiegające utracie jędrności
w odchudzanych obszarach. Kwas hialuronowy zawarty w bioHyaluron Slim Complex™ wywołuje natychmiastowy efekt maksymalnego nawilżenia skóry. Wyciągi z roślinnych komórek macierzystych odżywiają osłabione komórki macierzyste epidermy, dzięki czemu dochodzi do wzmocnienia zdolności naprawczych.

Kolekcja Nail Therapy to odżywki, które pozwolą pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin.

Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg. szwajcarskiej receptury przynosi efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawia, że paznokcie stają się zdrowe, odporne na pękanie.

- Wszystkie formuły nowych produktów są starannie opracowywane i poddawane różnym testom w naszym Labolatorium. Otrzymane certyfikaty potwierdzają innowacyjne rozwiązania, jakie wdrażamy - mówi Karina Kozerska,  Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics

Certyfikat Firma Roku 2011 jest wyróżnieniem przyznawanym firmom za ich osiągnięcia i wyznaczanie nowych standardów w wyspecjalizowanym rynku, na którym funkcjonują. Laureaci są wyłaniani 

z uwzględnieniem takich kryteriów, jak dotychczasowy dorobek, pozycja rynkowa, wkład w rozwój rynku branżowego, oraz uzyskane wyróżnienia. Do kluczowych czynników weryfikujących zgłoszone podmioty należą: rekomendacje partnerów handlowych, wyniki badań marketingowych oraz raporty inspektorów wojewódzkich.

Celem Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej jest wspieranie polskiego rynku gospodarczego, poprzez nadawanie wybranym jednostkom wyróżnień i certyfikatów. CBCK działa od 1998 roku wspierając i promując nagrodzone podmioty, produkty, instytucje.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej obejmuje procesem certyfikacyjnym mikro przedsiębiorstwa rodzinne jak również duże organizacje biznesowe. Wszystkie te jednostki łączy rzetelność, innowacyjność oraz fachowość w podejmowanych działaniach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »