Motoryzacja » Samochody

Goodyear prezentuje prototyp inteligentnej opony w ruchu drogowym

Goodyear prezentuje prototyp inteligentnej opony w ruchu drogowym
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie, Goodyear prezentuje najnowsze postępy w rozwoju prototypu inteligentnej opony – kompletnego systemu obejmującego oponę, czujniki i algorytmy pracujące w chmurze. Komponenty systemu komunikują się z operatorem floty za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

 

„W miarę wzrostu popularności współdzielonej mobilności w nadchodzących latach znacznie zwiększą się przebiegi pojazdów" [1].

„W miarę ewolucji motoryzacji zmieniają się potrzeby konsumentów i operatorów flot" wyjaśnia Delaney. „Goodyear z wyprzedzeniem myśli o produktach, usługach i doświadczeniach, które zaspokoją potrzeby motoryzacyjne konsumentów i operatorów flot".

  


[1] https://www.morganstanley.com/ideas/car-of-future-is-autonomous-electric-shared-mobilityRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alert Media Communications Sp. z o.o.
http://alertmedia.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Grzegorz 2018-03-27 14:28:48

    Ciekawe jak będzie się spisywać. Ale póki szukacie tradycyjnych opon to polecam logistykaopon.pl - wybór z ponad 2 milionów rodzajów i 120 firm.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »