Firma » Biznes

Gra w GMC, wygrał MBA

Gra w GMC, wygrał MBA
Zobacz więcej zdjęć »
Uczestnicy konkursu GMC Poland 2010 rywalizowali o bezpłatne studia MBA.

W poniedziałek, 29 listopada, w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, odbyło się spotkanie pracowników firm zarejestrowanych w tegorocznej edycji konkursu Global Management Challenge 2010. Nagrodę za osiągnięcie najlepszych wyników w teście GMAT - bezpłatne studia Koźmiński MBA, zdobył Michał Sakowicz z Hewitt Associates.


GMC to największa na świecie symulacja biznesowa, która organizowana w formie konkursów krajowych on-line gromadzi, co roku tysiące uczestników, studentów i praktyków biznesu (specjalistów i menedżerów). W polskiej - XI edycji, która rozpoczęła się w listopadzie b.r. startuje rekordowa liczba 600 zespołów, tj. ponad 3000 osób.

Z uwagi na liczny udział reprezentacji firmowych w konkursie, organizator GMC - firma BIGRAM, przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, zorganizował w tym roku wyjątkowe spotkanie „Grasz w GMC - wygrywasz MBA". Wydarzenie odbyło się w poniedziałek, 29 listopada 2010 w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Zarejestrowani przedstawiciele firm (około 100 osób) rywalizowali o bezpłatne studia MBA, bilety lotnicze na Maderę, prenumeraty Gazety Bankowej i MBA Box.

W pierwszej części dnia uczestnicy przystąpili do testu matematyczno - logicznego typu GMAT. Następnie wzięli udział w wykładzie dr Marcina Piątkowskiego, konsultanta Banku Światowego. Po dyskusji na temat przyszłości gospodarki USA oraz bieżącej sytuacji ekonomicznej w kraju uczestnicy wzięli udział w bankiecie, podczas którego zostały ogłoszone wyniki testu GMAT. Najlepszy wynik osiągnął Michał Sakowicz, reprezentant firmy Hewitt Associates. W nagrodę, otrzymał z rąk prorektora prof. Dr hab. Witolda Bieleckiego, zaproszenie do podjęcia programu Koźmiński MBA na wybranym kierunku!
„Konkurs GMC jest bardzo ciekawą symulacją prawdziwej gry rynkowej, jaką toczą ze sobą przedsiębiorstwa na rynku, na którym istnieje kilka podmiotów podobnej wielkości bez zdecydowanego lidera. Osiągnięta cena akcji, jako kryterium decydujące o kolejności odzwierciedla oczekiwania właścicieli (akcjonariuszy) każdej firmy działającej w świecie realnym od Zarządu, co jeszcze bardziej zbliża GMC do warunków, w jakich działają zarządy prawdziwych firm. GMC jest dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem, a dzięki wygranym studiom MBA będę mógł pogłębić swoją wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem." - komentował Michał Sakowicz, konsultant Aon Hewitt.

Nagrodę za drugi wynik - bilet lotniczy TAP Portugal na Maderę otrzymał pracownik Grupy TP. Kolejne upominki w postaci prenumeraty Gazety Bankowej i bestsellerów biznesowych otrzymali pracownicy Polskiej Telefonii Cyfrowej, Banku Zachodniego WBK, Intrum Justitia. W spotkaniu wzięli udział również reprezentanci m.in. PZU, Cemex Polska, DHL Express, Kredyt Banku, At Media, PKN Orlen, STORA ENSO, QXL Poland, Storck, Jeronimo Martins Dystrybucja, Wydawnictwa Bauer, Siemens Healthcare Diagnostics, Banku BPH. Jak przyznają władze uczelni i sami egzaminatorzy "uczestnicy konkursu GMC osiągają zadziwiająco wysokie wyniki w testach typu GMAT. To osoby o imponującej wiedzy"- podsumowała Pani Małgorzata Oświata z Centrum Kształcenia Podyplomowego ALK.

Zapraszamy na www.gmcpoland.pl
GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE 2010
Organizator w Polsce: BIGRAM Personel Consulting
Patroni Honorowi: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Narodowy Bank Polski
Sponsorzy: Telekomunikacja Polska, Bank Zachodni WBK, Intrum Justitia
Patroni medialni: Rzeczpospolita, Parkiet, Brief, Gazeta Bankowa, Personel i Zarządzanie, TV Biznes
Patroni Internetowi: RP.PL, Bankier.pl, NBPortal.pl, qpracy.pl
Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, StepStone.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIGRAM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »