Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Gra Zły Pies – wraca na plan!

Gra Zły Pies – wraca na plan!
Zobacz więcej zdjęć »
Gra Zły Pies to dla jednych super pomysł na śmieszną zabawę, a dla innych zabawka, w której wcale nie ma tyle "szału" ile mogłoby się zdawać. Jak jest naprawdę?

Szukasz wciągającej gry dla swoich rozbrykanych, pełnych energii i zapału do zabawy dzieciaków?

Idealne dla nich będą gry reklamowane zręcznościowe, tak jak gra Zły Pies, będąca mniejszą, mechaniczną wersją kultowej już gry. Ta losowa gra zręcznościowa jest doskonała jako gra familijna, ucząca zdrowej rywalizacji oraz szybkości, cierpliwości i precyzyjności. Rozwija ona również koordynację wzrokowo-ruchową.

Celem gry jest wyjęcie kości z miski psa, tak aby go nie obudzić i nie narazić się na jego gniew! Trzyma ona w napięciu od początku do samego końca!

Dzięki prostym zasadom gry jest ona przeznaczona już dla dzieci czteroletnich: pierwszy gracz losuje jedną kartę, na której pokazana jest ilość i kolor kości, które trzeba wyciągnąć z miski plastikową, dość szeroką pęsetą.

Po wykonaniu zadania zatrzymuje on wyciągnięte kości i przekazuje pęsetę następnemu graczowi, który losuje kolejną kartę.

Obudzenie psa skutkuje odpadnięciem z gry! Należy pamiętać, że psa może obudzić każdy szmer i każdy nieostrożny ruch, a tego lepiej uniknąć! Wtedy należy mieć się na baczności i czym prędzej uciekać z rękami.

Zestaw zawiera jednego psa, jedną miskę, pęsetę, 20 kart do losowania oraz 24 kolorowe kości: czerwone, niebieskie, żółte i białe). Czas zacząć zabawę! Włączcie się całą rodziną w rozgrywkę.

Zaletą tej gry jest również fakt, że można się nią bawić także pojedynczo, doskonaląc swoją precyzję ruchów - nie jest konieczna do gry grupa osób, choć bez wątpienia urozmaica ona zabawę! Zły Pies z pewnością przypadnie do gustu malcom w różnym wieku lubującym się w emocjonujących grach wymagających zręczności.

To świetny pomysł na prezent!

Z pomocą: Dobrodziecka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

obserwator

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »