Technologie » AGD - RTV

Gratka dla fanów nowych technologii - nowy SATURN w Poznaniu!

Gratka dla fanów nowych technologii - nowy SATURN w Poznaniu!
Zobacz więcej zdjęć »
Już 25 października zostanie otwarty nowy sklep sieci SATURN, zlokalizowany w Poznań City Center. Pracę w nim znajdzie ponad 70 osób.Mieszkańcy Poznania i okolic mogą robić zakupy w sklepie SATURN już od 2008 roku, kiedy to pierwszy market sieci został otwarty w Galerii Pestka. Od 25 października miłośnicy nowoczesnych technologii będą mieli jeszcze lepszy dostęp do szeroko rozumianej elektroniki użytkowej, ponieważ w Poznań City Center zostanie uruchomiony drugi w mieście sklep marki. Będzie to zarazem dziewiętnasty sklep sieci w Polsce.

Nowy SATURN zaoferuje kupującym kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software, sprzęt fotograficzny, urządzenia telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Klienci będą mogli wybierać spośród marek światowych oraz polskich producentów. W ofercie znajdą się zarówno popularne, jak i ekskluzywne produkty w atrakcyjnych cenach oraz bogata oferta usług dodatkowych, takich jak: przedłużona gwarancja, sprzedaż kredytowa, serwis dostawczy, zwrot zużytych urządzeń czy montaż urządzenia w domu klienta. Sklep zaoferuje również produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ i ISY.

Poznań City Center to znakomita lokalizacja – mówi Rafał Socha, Dyrektor Marketu Saturn – Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów, którzy znajdą u nas najnowocześniejszy sprzęt i wiele innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie trwa zatowarowanie sklepu i układanie artykułów na półkach.
Otwarciu nowego SATURNA będzie towarzyszyła kampania reklamowa.


SATURN w Manufakturze w liczbach:

  • Powierzchnia sklepu wyniesie blisko 4500 mkw.
  • Liczba zatrudnionych osób: 74
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 9.00  - 21.00Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »