Technologie » Internet

GreenCamp - spotkanie branży IT i eko

GreenCamp - spotkanie branży IT i eko
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie rozwiązania internetowe mogą być przydatne dla branży ekologicznej? Jak stworzyć wizerunek organizacji ekologicznej za pomocą narzędzi internetowych? W jaki sposób doświadczenia branży IT mogą być przydatne dla organizacji ekologicznych?

Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas GreenCampu, który odbędzie się we Wrocławiu 23 października.

GreenCamp to nieformalne spotkanie przedstawicieli branży internetowej (agencje interaktywne, informatycy, specjaliści ds. ePR etc.) i branży „zielonej" (NGO, firmy promujące rozwiązania proekologiczne etc.). Służy ono wymianie doświadczeń i zapoznaniu się z praktycznymi zastosowaniami internetu w działaniach ekologicznych. Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów do swoich projektów.

Zaproszeni prelegenci wymienią się wiedzą, która umożliwi wspólne działania obu środowisk. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza znajdującego się na stronie Biznes 2.0

Organizatorami spotkania GreenCamp są: Biznes 2.0, Divante, Fundacja Ekorozwoju FER, Internet Designers i Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »