Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Grey Goose w czołówce

Grey Goose w czołówce
Zobacz więcej zdjęć »
Francuska wódka Grey Goose zajęła drugie miejsce w rankingu najbardziej popularnych wódek świata przeprowadzonym dla magazynu "Drinks International".

Ankietę wśród 100 czołowych barów świata zrealizowała firma Leslie Henry Marketing & Research.


Grey Goose podąża za trendami

Badanie miało za zadanie wykazać jakie obecnie panują trendy wśród barowych i klubowych konsumentów na całym świecie. W ankiecie wzięli udział barmani z największych miast - od Melbourne, przez Budapeszt i Edynburg, po Singapur. Pytano ich m.in. o to, jakie wódki są najczęściej zamawiane oraz o to, które z nich są postrzegane przez konsumentów jako trendy. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajęła doskonała, francuska wódka Grey Goose, która określana jest mianem Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie. Branżowy magazyn „Drinks International" już od ponad 40 lat dostarcza czytelnikom najświeższych informacji na temat światowych marek alkoholowych, prezentuje wyniki różnorodnych raportów, analiz i zestawień. Jest jednym z najbardziej szanowanych globalnych czasopism poświęconych tej tematyce.

Kontakt prasowy: Beata Grzybek-Zielińska, Anna Głos, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok. 14, 03-368 Warszawa,
tel. (22) 401 73 73, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com, annaglos@more-pr.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »