Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Grudniowa oferta filmowa Tele5

Grudniowa oferta filmowa Tele5
Zobacz więcej zdjęć »
Telewizja Tele5 przygotowała na grudzień dla swoich widzów, specjalną ofertę filmową. Od poniedziałku do niedzieli w paśmie filmowym o godzinie 20:00, wyemituje szereg premier.

Już 03.12.10 stacja pokaże film „Dom obłąkanych”, amerykański thriller, w którym psychiatra dr Maggie Belham będzie musiała stawić czoła mordercy, szalejącemu po pustym budynku zakładu psychiatrycznego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W sobotę 04.12 o godzinie 17:50 wyemitowany zostanie amerykański film kostiumowy „Gwardia królewska”. Następną grudniową premierą (05.12) będzie film „Droga bez powrotu”. Dramat ten opowiada nietypową historię czterech gangsterów, którzy zostali wynajęci przez anonimowego zleceniodawcę, aby walczyć z handlarzami narkotyków działającymi na granicy z Meksykiem.

W kolejnym tygodniu (10.12.) stacja przygotowała premierę filmu „Piąty pacjent”, w którym główny bohater - John Reilly zostaje wciągnięty, wbrew swojej woli, w brutalną grę, której celem jest schwytanie groźnego terrorysty. W niedzielę (12.12.) zobaczymy natomiast premierę amerykańskiego dramatu „Oszustka”. To historia rodzeństwa, które mimo swojego niewinnego wyglądu, okazuje się parą doświadczonych oszustów, która jest w stanie okraść każdego.

Oprócz filmów Tele5 w grudniu wyemituje premierowe odcinki (sezon 3 i 4),  kanadyjskiego, kryminalnego serialu „Na tropie zbrodni” (Da Vinci’s Inquest) (poniedziałek-piątek 21:55). Jego akcja toczy się w Vancouver. Główny bohater - Dominic Da Vinci pracuje na stanowisku kornera. Jego zadaniem będzie wyjaśnienie okoliczności, przyczyn oraz czasu śmierci osób, które zmarły w sposób nagły, nienaturalny lub w podejrzanych okolicznościach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »