Rozrywka » Turystyka
Tele5 i GOPR wspólnie na rzecz bezpieczeństwa
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Akcja „Bądź bezpieczny” pod patronatem GOPR ma na celu edukację w zakresie bezpiecznego zachowania i nauki pierwszej pomocy niezbędnych podczas wyjazdów turystycznych, wycieczek trekkingowych, wspinaczek, wypraw rowerach i na narty, wypadków samochodowych oraz w innych codziennych sytuacji. Głównym tematem programu akcji są pokazy i nauka pierwszej pomocy.
Ratownicy GOPR, którzy biorą udział w akcjach ratowniczych w różnych częściach Polski, będą prezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy. Będą także do dyspozycji uczestników wydarzenia, którzy będą mieli znakomitą okazję nauczenia się jak fachowo jej udzielać.
Akcja obejmuje największe miasta w Polsce: Łódź, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań.
Nadesłał:
drejmer
|

Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)