Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Tele5 i GOPR wspólnie na rzecz bezpieczeństwa

Tele5 i GOPR wspólnie na rzecz bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć »
Telewizja Tele5 została patronem medialnym ogólnopolskiej akcji „Bądź bezpieczny” Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tele5 będzie m.in. informować o zagadnieniach dotyczących bezpiecznego przebywania w górach, podróżowania, wypoczynku oraz promować będzie zasady pierwszej pomocy.

Akcja „Bądź bezpieczny” pod patronatem GOPR ma na celu edukację w zakresie bezpiecznego zachowania i nauki pierwszej pomocy niezbędnych podczas wyjazdów turystycznych, wycieczek trekkingowych, wspinaczek, wypraw rowerach i na narty, wypadków samochodowych oraz w innych codziennych sytuacji. Głównym tematem programu akcji są pokazy i nauka pierwszej pomocy.

Ratownicy GOPR, którzy biorą udział w akcjach ratowniczych w różnych częściach Polski, będą prezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy. Będą także do dyspozycji uczestników wydarzenia, którzy będą mieli znakomitą okazję nauczenia się jak fachowo jej udzielać.

Akcja obejmuje największe miasta w Polsce: Łódź, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »