Technologie » Komputery

Grupa Alimak, szwedzki lider w swojej branży, zwiększy dochody z obsługi posprzedażowej dzięki syste

Grupa Alimak, szwedzki lider w swojej branży, zwiększy dochody z obsługi posprzedażowej dzięki syste
Zobacz więcej zdjęć »
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Alimak Group AB, globalny lider rynku systemów transportu pionowego dla przemysłu i sektora konstrukcyjno-budowlanego, zdecydował się wdrożyć system IFS Applications™ 10.

Od 70 lat Grupa Alimak jest pionierem i liderem branży standardowych i wykonywanych na zamówienie wind, podnośników oraz podestów roboczych bazujących na technologii przekładni zębatej. Prowadząca sprzedaż w ponad 100 krajach firma obejmuje cały łańcuch wartości od rozwoju produktu przez produkcję, marketing, dystrybucję po sprzedaż i obsługę posprzedażową.

Aby uzyskać lepszy ogląd całego łańcucha dostaw, Grupa Alimak wybrała system IFS Applications jako swoją centralną platformę w Szwecji, która będzie się stamtąd rozwijać na cały świat. Najważniejsze korzyści, jakie Alimak spodziewa się uzyskać, to:

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/grupa_alimak_szwedzki_lider_w_swojej_branzy_zwiekszy_dochody_z_obslugi_posprzedazowej_dzieki_systemowi_ifs_applications_10.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »