Technologie » Komputery

Grupa EPS wybiera IFS Applications 8 w celu zwiększenia wydajności oraz wsparcia pracowników mobilny

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa EPS, globalny dostawca produktów i usług dla branży wodno-kanalizacyjnej, wdroży system IFS Applications™ 8

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa EPS, globalny dostawca produktów i usług dla branży wodno-kanalizacyjnej, wdroży system IFS Applications™ 8 jako nowe oprogramowanie ERP w celu zwiększenia dokładności informacji wymienianych w obrębie firmy i wsparcia pracowników mobilnych. Z rozwiązania będzie korzystać codziennie około 300 pracowników firmy EPS w oddziałach zlokalizowanych na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. IFS Applications™ 8 usprawni procesy biznesowe i ułatwi podejmowanie kluczowych decyzji.


Grupa EPS, z siedzibą w mieście Mallow (hrabstwo Cork) w Irlandii, to uznany dostawca rozwiązań do oczyszczania oraz przepompowywania wody i ścieków, zarówno na potrzeby złożonych projektów miejskich oraz przemysłowych, jak i prostych zastosowań domowych. Firma działa na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz w innych krajach europejskich. Obecnie eksportuje swoje rozwiązania do 20 krajów na świecie.

Grupa EPS wdroży system IFS Applications 8 jako główny system IT, zastępując nim 20 różnych, stworzonych wewnętrznie aplikacji. Korzyści ze stosowania jednego, zintegrowanego rozwiązania odczuje cały zespół. System wesprze realizację wszystkich kluczowych procesów biznesowych, od produkcji, zarządzania majątkiem, zarządzania projektami i łańcuchem dostaw, po zasoby ludzkie, zarządzanie relacjami z klientami (CRM) oraz finanse. Wdrożenie rozpocznie się w marcu 2014 roku.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/grupa_eps_wybiera_ifs_applications_8_w_celu_zwiekszenia_wydajnosci_oraz_wsparcia_pracownikow_mobilnych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »