Technologie » Internet

Grupa Kafito - ponad 100 vortali!

Grupa Kafito - ponad 100 vortali!
Zobacz więcej zdjęć »
Na przełomie 2007/2008 roku Internecie pojawiają się 4 serwisy przeznaczone do promocji firm, stanowiące wiarygodne źródło informacji, a także służące wymianie poglądów i rozrywce.

Po roku dynamicznego rozwoju i coraz większej popularności wśród internautów powstaje Grupa Kafito skupiająca, oprócz czterech podstawowych, dodatkowe 110 serwisów tematycznych!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Grupa Kafito opiera się na działaniu czterech głównych serwisów - Centrum Katalogowego Kafito, Centrum Prasowego CentrumPR, Forum Wielotematycznego eGadki oraz Serwisu Rozrywkowego Ejoo. Na obecną chwilę do dyspozycji użytkowników uruchomiono 110 dodatkowych vortali, których profil tematyczny oscyluje wokół 10 najpopularniejszych branż:

  • dom,
  • firma,
  • gospodarka,
  • kobieta, zdrowie, uroda,
  • kultura, sztuka,
  • moda,
  • motoryzacja,
  • rozrywka i wypoczynek,
  • technologie,
  • życie publiczne.

Powstanie nowych serwisów to dobra wiadomość dla użytkowników, którzy chcą bezpłatnie publikować artykuły, opinie i wpisy katalogowe.

- W trakcie wprowadzania artykułu w CentrumPR użytkownik przyporządkowuje go do jednego z 50 działów tematycznych. Po akceptacji przez administratora publikacja ta ukazuje się zarówno Centrum Prasowym, jak i we wszystkich pozostałych serwisach tematycznie nawiązujących do wybranego działu. Lista ta dostępna jest po zakończeniu wprowadzania artykułu - mówi Sławomir Połomski, administrator serwisu.

Podobnie przedstawia się dodawanie materiałów w Centrum Katalogowym Kafito. Każdy wprowadzony wpis katalogowy reklamujący firmę czy stronę internetową pojawia się zarówno w Kafito, jak i serwisach, w których występują wybrane przez użytkownika podkategorie.

- Celem Grupy Kafito są wspólne działania publikacyjne i reklamowe. Oprócz wielu bezpłatnych możliwości, klienci mają do wyboru także dwa rodzaje płatnych reklam - Run On Network, emitowana w obrębie całego portfolio, lub Run On Category, która wyświetlana jest w określonej kategorii tematycznej - dodaje Sławomir Połomski.

Administrator serwisów, firma FHU "Połomski" Studio Reklamy, zapowiedziała dalsze przejęcia i budowę nowych serwisów tematycznych. Dokładny spis vortali wchodzących w skład Grupy Kafito znaleźć można na http://kafito.pl/kontakt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »