Kultura, sztuka » Kultura

Grupa Paradyż nadal gra na rzecz WOŚP – zapraszamy na aukcje!

Grupa Paradyż nadal gra na rzecz WOŚP – zapraszamy na aukcje!
Zobacz więcej zdjęć »
Mimo, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, cała Polska nadal gra na rzecz potrzebujących. Na internetowych aukcjach na rzecz WOŚP trwają zacięte licytacje, z których dochód zasili konto Fundacji.
 

Wśród aukcji Grupy Paradyż pojawiły się nowe przedmioty, które są nie lada gratką dla fanów sportu - płytki z podpisami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn! Zapraszamy do licytacji!

Najlepsi grają z nami!

Anastasi, Bartman, Możdżonek, Winiarski, Kurek czy Ignaczak - te nazwiska dobrze znają nie tylko fani siatkówki. Grupa Paradyż przygotowała na rzecz WOŚP specjalne płytki z autografami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Białe, oprawione w złotą ramę, ozdobione czerwonym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pysznią się na aukcjach i czekają na nowych właścicieli. W tym roku przygotowaliśmy ponad 150 aukcji, na których oprócz płytek z autografami siatkarzy można znaleźć szklane czerwone serduszka z magnesem, limitowaną edycję 43 płytek z grafiką WOŚP oraz niepowtarzalną płytkę z trzema złoconymi sercami - mówi Małgorzata Bąblewska - Nowak, Kierownik Działu Promocji i Reklamy w Grupie Paradyż. Firma co roku aktywnie włącza się w działania na rzecz Fundacji.  

13 stycznia 2013 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 21-szy. Do tej pory zebrano już prawie 40 milinów złotych. Fundusze zostaną przekazane na sprzęt medyczny dla dzieci oraz dla seniorów.

Zapraszamy do wsparcia tej największej na świecie akcji charytatywnej i do licytowania przedmiotów podarowanych przez Grupę Paradyż!

Zapraszamy na www.paradyz.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ceramika Paradyż
http://www.paradyz.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »