Technologie » Komputery

Grupa SII stawia na IFS w celu optymalizacji zarządzania projektami związanymi z międzynarodową dzia

Wdrożenie systemu IFS Applications obejmie 4430 użytkowników z 14 krajów — w pierwszej kolejności z Francji, Rumunii, Hiszpanii i Niemiec.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa SII, międzynarodowy dostawca systemów IT oraz usług konsultingowych, zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™, który usprawni zarządzanie projektami oraz najważniejsze procesy biznesowe, takie jak zarządzanie jakością czy kontrola eksportu.

Grupa SII, której siedziba mieści się w Paryżu, to zaufany partner technologiczny oferujący wysokiej jakości rozwiązania wielu znanym korporacjom. Aby wspomóc ekspansję zagraniczną i swój przyszły rozwój, firma potrzebowała wymienić przestarzały system biznesowy na rozwiązanie standardowe — zapewniające elastyczność i skalowalność.

Po ocenie wiodących systemów ERP, takich jak SAP, Microsoft AX i Unit 4 Grupa SII wybrała system IFS Applications z uwagi na szeroki wachlarz oferowanych funkcji oraz możliwości z zakresu zarządzania projektami.

Rozwiązanie obsługuje zarządzanie projektami, zarządzanie jakością (w tym zarządzanie audytami) oraz kontrolę eksportu, ułatwiając współpracę z klientami operującymi w branżach podlegających silnej regulacji, np. w sektorze lotnictwa i obrony. Wdrożenie systemu IFS Applications obejmie 430 użytkowników. Dodatkowo 4000 pracowników Grupy SII będzie z niego korzystać na potrzeby raportowania projektów i czasu.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/erp/grupa_sii_stawia_na_ifs_w_celu_optymalizacji_zarzadzania_projektami_zwiazanymi_z_miedzynarodowa_dzialalnoscia_firmy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »