Dom » Budownictwo

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2014

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Dnia 12 lutego bieżącego roku Grupa SILIKATY została uhonorowana wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku”, przyznawanym przez czasopismo Builder. Dodatkowym poświadczeniem rzetelności Grupy SILIKATY, stał się certyfikat Osobowość Roku 2014, który wręczono Prezes Zarządu pani Małgorzacie Zydek.

Lider innowacji

Niespełna tydzień temu Grupa SILIKATY dołączyła do prestiżowego grona firm uhonorowanych przez czasopismo Builder mianem Budowlanej Firmy Roku. Nagradzane w ramach każdej edycji przedsiębiorstwa nie tylko stanowią trzon polskiej gospodarki, ale mogą również poszczycić się wysokimi wynikami sprzedażowymi. Wyróżnienie dla Grupy SILIKATY stanowi poświadczenie zarówno wysokiej jakości dostarczanych materiałów budowlanych, jak i wizjonerskiego podejścia przy realizacji zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Tytuł Budowlanej Firmy Roku przyznawany jest w oparciu o werdykt wydany przez Kapitułę, składającą się z Rady Programowej i Redakcji czasopisma Builder, której przewodniczy prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Szulborski. W trakcie gali wyłonieni zostają również laureaci statuetek Polski Herkules oraz Laury Buildera. Tegoroczna edycja to również duży sukces Prezes Zarządu Grupy SILIKATY pani Małgorzaty Zydek. Efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, przedsiębiorczość oraz intuicja biznesowa sprawiły, że pani Prezes uhonorowana została certyfikatem Osobowość Roku 2014.

Wyróżnienia przyznawane przez czasopismo Builder cieszą się bardzo wysoką renomą oraz podkreślają wagę dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, takich jak Grupa SILIKATY, które każdego dnia kreują nową, świetlaną przyszłości branży budowlanej w Polsce i na świecie.

„Grupa SILIKATY” Sp. z o.o. to jeden z czołowych w Polsce producentów wyrobów silikatowych do wznoszenia ścian zewnętrznych, konstrukcyjnych, działowych, fundamentowych, ogniowych i piwnicznych. Grupa powstała w 2004 roku z połączenia krajowych producentów, z których każdy posiadał kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji SILIKATÓW. Obecnie Grupa SILIKATY skupia 7 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski (w Krukach k/Ostrołęki, Piszu, Przysieczynie, Ludyni, Leżajsku, Kluczach i Jedlance). Poprzez swoich przedstawicieli firma aktywnie uczestniczy w pracach komitetu technicznego Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Silikatów. Grupa SILIKATY jest także członkiem polskiego Stowarzyszenia Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe Murowanie”.

„Grupa SILIKATY” Sp. z o.o.
Kruki, ul. Nowowiejska 33
07-415 Olszewo-Borki
tel./fax  +48 29 760 44 70, 760 65 10

www.grupasilikaty.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »