Dom » Nieruchomość

Grupa SJM nawiązała współpracę z Noble Bank

Renomowany deweloper SJM Construction and Development Group, nawiązał współpracę z bankiem Noble Bank, dzięki czemu, wszyscy Klienci Spółki otrzymają preferencyjne warunki w zakresie przyznawania kredytów hipotecznych przez Bank.

Każdemu, kto spełnia proste kryteria, zostanie udzielona pożyczka hipoteczna, w ramach której SJM spłaci aż 2% odsetek - obniżając  tym samym oprocentowanie z  8% do 6%.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowa promocja dewelopera skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, a jej jedynym wymogiem jest posiadanie zdolności kredytowej przez osoby zainteresowane. Jest ona określana na podstawie przyjętych przez bank założeń i przyznawana w trybie indywidualnym. Współpraca dotyczy wszystkich inwestycji realizowanych przez SJM Construction and Development Group, zarówno tych, które już zostały zakończone - np. projekt Wiślane Ogrody w Warszawie, jak również inwestycji będących w realizacji od niedawna - np. Osiedle Harmonium w Konstancinie, czy Nowy Grunwald w Poznaniu.

Poprzez zawarcie umowy z Noble Bank chcemy pomóc naszym klientom w zakupie własnego mieszkania. Promocja jest dedykowana wszystkim, którzy mocno odczuli niedawny kryzys finansowy, ale wciąż planują nabyć nieruchomość - przyznaje Hanna Piórkowska, Dyrektor Operacyjny SJM Construction and Development Group. Warto podkreślić, że w przypadku kredytu hipotecznego, odsetki mniejsze o 2% w sposób odczuwalny obniżą koszty finansowe i tym samym ułatwią klientowi zakup własnego, wymarzonego lokalu - dodaje Piórkowska.

Więcej informacji na jej temat można uzyskać na stronie internetowej dewelopera www.sjmgroup.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »