Gospodarka » Żywność

Grycan przełamuje lody. Uruchamia sklep internetowy ze Sky-Shop.pl

Grycan przełamuje lody. Uruchamia sklep internetowy ze Sky-Shop.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Grycan zrobił to, o czym nawet nie śniliśmy przed epidemią! Lody, ciasta lodowo-bezowe, mrożone ciasta i kawę kupimy przez Internet. Kultowe produkty dostępne są na Allegro i w oficjalnym sklepie internetowym.
Sklep internetowy Grycan

Do przeszło 150 lodziarnio-kawiarni dołączył firmowy sklep internetowy Grycan. Projekt wzbudził duże zainteresowanie wśród entuzjastów marki, którzy cieszą się ulubionymi produktami dostarczanymi wprost pod drzwi. Klienci wybierają spośród:

- szerokiej oferty lodów (w tym lodów wegańskich),

- tortów lodowo-bezowych,

- mrożonych ciast i ciastek,

- kawy mielonej i ziarnistej.


Sklep internetowy Grycan to tylko jeden z wielu sklepów branży FMCG wykorzystujących nasze oprogramowanie, które szybko i skutecznie przeniosły sprzedaż do sieci. Sytuacja epidemiczna pokazała nam, że sprzedaż on-line nie ma ograniczeń, a w Internecie można sprzedawać dosłownie wszystko! – mówi Maciej Cebertowicz, manager ds. Rozwoju Produktu w platformie sklepów internetowych Sky-Shop.plDostawa lodów Grycan tylko na terenie Warszawy

Obecnie zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Warszawy. Na stronie znajdziemy wykaz dni, w których poszczególne dzielnice mogą liczyć na dostawę.

Zamówione produkty dostarczane są mroźniami, które zapewniają utrzymanie najwyższej jakości lodów i ciast. Co ważne, dostawy realizowane są pomiędzy godziną 10:00 a 20:00 przez kierowców Grycan.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »