Dom » Budownictwo

Guardian Glass o tym, dlaczego warto odwiedzić glasstec 2018

Guardian Glass o tym, dlaczego warto odwiedzić glasstec 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Guardian Glass zawita na targach glasstec 2018 w formie interaktywnej wystawy pobudzającej wiele zmysłów (Hala 10, stoisko A24).

Odwiedzający je będą mogli na własne oczy przekonać się o rozmaitych możliwościach szkła – takiego, jakim znamy je dziś, i jakim poznamy je jutro. glasstec, największe targi branży szklarskiej na świecie, odbędą się w Düsseldorfie w Niemczech w dniach 23-26 października.

Możliwości, które stwarza Guardian Glass, odzwierciedlono w projekcie naszego stanowiska – koncentryczne kręgi demonstrują odwiedzającym obecne oraz przyszłe możliwości szkła, przedstawiając je w sposób oddziałujący na zmysły dotyku, wzroku, słuchu, smaku oraz powonienia.

Począwszy od strony zewnętrznej, wykorzystaliśmy dzisiejsze produkty firmy Guardian – szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity™, Guardian Lami Glass® Acoustic połączone ze szkłem Guardian UltraClear™ o niskiej zawartości żelaza oraz Guardian Dielectric Mirror – które pobudzają zmysły wzroku i słuchu.

Zgłębiając wnętrze stanowiska, odwiedzający będą mieli okazję odkryć ekscytujące produkty przyszłości: SPS (Single Product Solution) od Guardian to platforma technologiczna, która umożliwia stosowanie podwójnych oraz potrójnych powłok srebra na pojedynczej tafli szkła przeciwsłonecznego, zarówno w wersji odprężonej oraz hartowanej. Wśród nowinek znaleźć można także szyby zespolone wyprodukowane z niedawno wprowadzonych do sprzedaży linii szkła Guardian SunGuard® SuperNeutral™ (SN) 75 oraz SN 63, które łączą w sobie ulepszone parametry techniczne oraz naturalny i jednolity kolor.

Po dotarciu do samego środka wystawy odwiedzający dostrzegą przeznaczoną do wizualizacji scenę stworzoną przy wykorzystaniu technologii szkła przyciemnianego elektronicznie. To na niej Guardian przedstawi swoją wizję przyszłości szkła zaprezentowaną w formie wielowymiarowego spektaklu. Ta krótka inscenizacja będzie wizualnym zwieńczeniem podróży, podczas której nasi goście będą mieli okazję See what's possible®, czyli przetestować możliwości.

„W Guardian Glass rozwiązujemy nie tylko dzisiejsze problemy. Jesteśmy gotowi stawiać czoła jutru i mierzyć się zarówno z bliższą, jak i dalszą przyszłością. Naszym zdaniem szkło będzie odgrywało w niej coraz ważniejszą rolę i pomoże nam stawić czoła wielu wyzwaniom, z którymi będziemy musieli się zmierzyć” – twierdzi Andrew Wilkins, marketing communications manager w Guardian Glass Europe. „I właśnie to wyraża nasze stoisko, które zaprojektowaliśmy na tegoroczne targi Glasstec. Dzięki niemu możemy również zabawiać naszych gości i wchodzić z nimi w interakcję, w trakcie której będą mieli okazję poznać możliwości naszego szkła”.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami związanymi z obecnością Guardian podczas targów glasstec 2018 przed samym wydarzeniem lub chcieliby Państwo umówić się na spotkanie z ekspertem Guardian Glass podczas targów, zapraszamy do odwiedzenia strony www.guardianglasstec.com.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »