Dom » Budownictwo

Guardian proponuje: Żyj kolorowo ze szkłami dekoracyjnymi DecoCristal i LamiGlass Deco

Guardian proponuje: Żyj kolorowo ze szkłami dekoracyjnymi DecoCristal i LamiGlass Deco
Zobacz więcej zdjęć »
Latem warto pomyśleć o rozbudzeniu i rozświetleniu naszych pomieszczeń. Dzięki nowoczesnym technologiom intrygujące elementy ze szkła podziwiać możemy nie tylko na fasadach, ale coraz częściej również pod postacią elementów dekoracyjnych wnętrz czy mebli.

Szkła Guardian DecoCristal i LamiGlass Deco to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się oryginalnymi przestrzeniami i paletą soczystych barw.

 

DecoCristal z pewnością trafi w gusta osób, dla których ważne są detale. Ten rodzaj szkła – lakierowany  organicznymi, nieprzezroczystymi farbami – może być stosowany w całej gamie rozwiązań: od stołów, mebli kuchennych i drzwi do garderoby po ścianki działowe, drzwi przesuwne czy witryny sklepowe. DecoCristal dostępny jest w wersjach bezpiecznej, odpornej na zarysowania oraz SatinDeco (matowej o gładszej i bardziej eleganckiej strukturze). Istotną cechą szkła jest również możliwość pełnej personalizacji w ramach palety kolorów RAL, dzięki czemu każdy nabywca może osiągnąć dokładnie taki efekt wizualny, jakiego oczekuje. Co więcej, standardowo DecoCristal produkowany jest na bazie szkła ExtraClear, co eliminuje konieczność stosowania zdecydowanie droższego szkła odżelazionego (Low Iron), używanego przez innych producentów szkieł lakierowanych.

 

Druga propozycja, czyli LamiGlass Deco, to szkło składające się z dwóch tafli szkła połączonych jedną lub wieloma warstwami kolorowej folii PVB. Jest to produkt zapewniający nie tylko intrygujące wrażenia estetyczne, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki swojej wytrzymałości, szkło może być stosowane w oknach, ściankach ozdobnych, na sufitach, filarach czy schodach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki zgodności z produktem LamiGlass Acoustic, to barwne szkło może również zapewniać ciszę tak ważną w coraz głośniejszych przestrzeniach miejskich.

 

Oba rodzaje szkieł mogą być poddawane dalszej obróbce, np. wierceniu czy szlifowaniu. Szkła są dostępne w standardowych w wymiarach 2550 x 3210 mm i grubości 4 i 6 mm (DecoCristal) oraz 2400 x 3210 mm i grubości 3+3, 4+4, 5+5, 6+6, 8+8 mm (LamiGlass Deco). Inne wymiary i grubości dostępne są na życzenie klienta.         Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »