Moda » Odzież

„GWIAZDĄ BYĆ” WEDŁUG BOHOBOCO

„GWIAZDĄ BYĆ” WEDŁUG BOHOBOCO
Zobacz więcej zdjęć »
Projekty duetu BOHOBOCO prezentują się doskonale i zawsze sprawdzają się na czerwonym dywanie. Dlatego chętnie wybierane są przez znane i piękne kobiety na wyjątkowe okazje.

W kreacjach projektantów  Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka pokazały się m.in.: Ada Fijał, Aleksandra Kisio, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Urszula Dudziak, Anna Samusionek, Dorota Wellman, Agnieszka Szulim, Natalia Lesz, Agnieszka Popielewicz, Maria Niklińska, Maja Bohosiewicz, Marina Łuczenko, Edyta Olszówka, Olga Frycz, Dorota Deląg, Kasia Glinka, czy Natalia Przybysz.

Także znana prezenterka telewizyjna Paulina Sykut jest wierną fanką duetu BOHOBOCO. Ostatnio dwukrotnie publicznie zaprezentowała się w kreacjach pochodzących z najnowszej kolekcji projektantów SS2012. Na Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności Paulina wybrała wieczorową sukienkę z naturalnego jedwabiu z wydłużonym tyłem, która fantastycznie odsłaniała jej zgrabne nogi. Natomiast podczas prezentacji wiosennej ramówki POLSATU gwiazda pokazała się w eleganckiej marynarce, uszytej z satynowanej bawełny, w twarzowym, miętowym kolorze, z charakterystycznymwww.fullofstyle.pl, a wkrótce także w sklepie internetowym www.bohoboco.com.

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kołogrecka

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

ul. Bracka 25/B8

Warszawa 00-028

tel. 22 692 16 10

mobile. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »