Społeczeństwo » Społeczeństwo

"Gwiazdka Serc", czyli Rafako charytatywnie

"Gwiazdka Serc", czyli Rafako charytatywnie
Zobacz więcej zdjęć »
15 tys. zł – tyle udało się zebrać na bankowym koncie charytatywnej imprezy pn. „Gwiazdka Serc”, jaką już po raz dziewiąty w Raciborzu zorganizowała Raciborska Izba Gospodarcza. Impreza odbyła się 11 grudnia 2009 r. w Domu Kultury „Strzecha”.

Raciborzanie mogli po raz kolejny w niecodziennej roli zobaczyć lokalnych polityków, lekarzy i przedsiębiorców. W „Gwiazdce Serc” zadebiutował Wiesław Różacki, prezes zarządu i dyrektor generalny Fabryki Kotłów RAFAKO S.A. - To piękna inicjatywa. Cieszę się, że mogłem w tym roku aktywnie w niej uczestniczyć – mówi prezes Różacki, który zabrał publiczność w podróż wehikułem czasu...

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W stroju francuskiego markiza Wiesław Różacki oczarował publiczność swoją grą Chopina na pianinie i Santany na gitarze. - Muzyka to jedna z moich pasji. Towarzyszy mi od dzieciństwa. Teraz nie mam dla niej wiele czasu, ale gdy jestem zmęczony stresem lubię usiąść za pianinem lub wziąć w rękę gitarę – wyznaje z uśmiechem prezes RAFAKO. Jego występ spotkał się z ogromnym uznaniem publiczności „Gwiazdki Serc”, czego dowodem były gromkie brawa, jakie zebrał po zakończeniu swojego występu Wiesław Różacki.

Koncert charytatywny „Gwiazdka Serc” organizowany jest przez Raciborską Izbę Gospodarczą nieprzerwanie od 2001 roku. To jedna z imprez długo wyczekiwanych przez raciborzan w okresie przedświątecznym. Mają wtedy okazję zobaczyć osoby lokalnego życia  publicznego w niecodziennym programie artystycznym. - Nie chodzi tu o wysoki poziom artystyczny, ale o szczytną ideę pomocy potrzebującym – wyjaśnia Stanisław Biel, honorowy prezes RIG.

Dotychczas dzięki „Gwiazdce Serc” udało się wspomóc finansowo i sprzętowo oddział laryngologiczny szpitala w Raciborzu, Hospicjum Św. Józefa w Raciborzu, Dom Pomocy dla Dziewcząt Niepełnosprawnych w Krzyżanowicach, Dom dla Dzieci przy Klasztorze Annuntiata w Raciborzu, Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczej im. Laury Meozzi w Pogrzebieniu, Zespół Szkół Specjalnych w Raciborzu oraz Centrum Matki z Dzieckiem w Raciborzu-Miedoni. Dochód z tegorocznej edycji imprezy przekazany zostanie uczniom szkół ponadgimnazjalnych Raciborza w formie stypendiów. Fabryka Kotłów RAFAKO S.A. była głównym sponsorem dziewiątej „Gwiazdki Serc”.

ZDJĘCIA:

RAFAKO 1 – Gwiazdka Serc, czyli RAFAKO charytatywnie
PODPIS: Prezes Wiesław Różacki oczarował publiczność grą na pianinie i gitarze.

RAFAKO 2 – Gwiazdka Serc, czyli RAFAKO charytatywnie

PODPIS: Prezes RAFAKO wystąpił w stroju francuskiego markiza.

RAFAKO 3 – Gwiazdka Serc, czyli RAFAKO charytatywnie
PODPIS: Prezes Wiesław Różacki oczarował publiczność grą na pianinie i gitarze.

RAFAKO S.A.
Fabryka Kotłów RAFAKO S. A. jest największym krajowym producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej oraz urządzeń ochrony środowiska. Kapitał zakładowy wynosi 139.200.000,00, zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »