Technologie » Komputery

HANNspree – monitor Full HD 23’’ w wielkomiejskim stylu

HANNspree – monitor Full HD 23’’ w wielkomiejskim stylu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma HANNspree, której produkty od niedawna są obecne w regularnej dystrybucji w Polsce, wprowadzi w grudniu na polski rynek pierwszy model monitora z niedostępnej dotychczas na naszym rynku serii HANNspree HF.

Producent znany już z obecnej na rynku serii monitorów LCD HH marki HANNs.G zaoferuje klientom panoramiczny monitor HF237HPB o przekątnej 23’’ i rozdzielczości Full HD reprezentujący kolejną generację urządzeń przeznaczonych zarówno do pracy jak i domowej rozrywki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Atrakcyjny wygląd i wielkomiejski styl

Wygląd monitora HF237HPB można określić mianem wielkomiejskiego minimalizmu. Delikatny kształt wąskiej obudowy pięknie podkreślają zaokrąglone brzegi i połyskująca, ezoteryczna, lustrzana powierzchnia w kolorze głębokiej czerni. Monitor HF237HBP doda szczyptę elegancji każdemu nowoczesnemu wnętrzu, a entuzjaści nowoczesnego, wielkomiejskiego stylu pokochają takie połączenie multimediów i dobrego smaku.

Obraz

Płynnie odtwarzany, realistyczny obraz wyświetlany na monitorze HANNspree HF237HPB zapewnia rozrywkę audio-wizualną w rozdzielczości 1920 x 1080, kontrast dynamiczny 15000:1 i czas reakcji matrycy 5 ms. Urządzenie oferuje szereg funkcji i technologii opracowanych przez producenta:

  • Technologia X-Contrast poprawia emisję ciemnych obrazów poprzez zwiększenie kontrastu i podkreślenie efektów trójwymiarowości,
  • Rozdzielczość Full HD 1080p i kompatybilność ze standardem HDMI 1.3 zapewniają realistyczny obraz wolny od rozmyć ,
  • Funkcja Hotkey (kombinacja klawiszy Menu + Down) umożliwia szybki i prosty wybór proporcji wyświetlanego obrazu,
  • Łatwe przełączanie pomiędzy źródłami obrazu (konsola, komputer, odtwarzacz Blu-ray itp.) za pomocą jednego przycisku „I” ułatwia wybór preferowanych proporcji obrazu,
  • Zabezpieczenie obrazu wysokiej rozdzielczości podczas transmisji z urządzenia źródłowego dzięki wsparciu HDCP umożliwia jego wyświetlanie bez strat w jakości.

 

Złącza

Monitor HANNspree HF237HPB oferuje zestaw złącz: VGA, HDMI dla obsługi obrazów w wysokiej rozdzielczości np. z konsol, odtwarzaczy Blu-ray, DVD i kamer, oraz Audio umożliwiające odtwarzanie dźwięków z komputera bezpośrednio przez 2 wbudowane głośniki 1W.

Wystrój wnętrza i funkcjonalność

Oprócz ładnego wyglądu monitor HF237HPB wyróżnia się także dużą funkcjonalnością. Dzięki zastosowanej powłoce antyrefleksyjnej można ustawić go nawet na wprost okna, a duże kąty widzenia (170/160) i możliwość zamontowania na ścianie w standardzie VESA pozwalają na umieszczenie urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu.

Gwarancja, ceny:

Gwarancja na monitor HF237HPB wynosi 24 miesiące i obejmuje serwis naprawy urządzeń door-to-door.

Cena brutto: 777 zł

Więcej informacji o produktach HANNspree:

hannspree.com

hannsg.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HANNspree
http://hannspree.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »