Technologie » AGD - RTV

HANNspree - nowy gracz Full HD LCD TV na polskim rynku

HANNspree - nowy gracz Full HD LCD TV na polskim rynku
Zobacz więcej zdjęć »
Firma HANNspree, której produkty od niedawna są obecne w regularnej dystrybucji w Polsce, w październiku wprowadziła na nasz rynek nową serię telewizorów LCD oznaczoną w nazwach poszczególnych modeli przedrostkiem ST.

Nowe urządzenia o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, dostępne są w następujących przekątnych: 19", 22", 25", 28", 32", 42'', 55''. Taka szeroka gama rozmiarów umożliwia dobór telewizora LCD, obsługującego rozdzielczość Full HD, do każdego pomieszczenia - od małych kuchni do dużych salonów. Na polskim rynku dostępne są urządzenia o przekątnych od 19" do 25", a wprowadzenie większych formatów (28'', 32'', 42'', 55'') przewidywane jest na początek 2010 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguObraz

Płynnie odtwarzany, realistyczny obraz wyświetlany przez telewizory HANNspree z serii ST przenosi rozrywkę audio-wizualną na wyższy poziom m.in. dzięki szeregowi funkcji i technologii opracowanych przez producenta:

  • Technologia X-Contrast poprawia emisję ciemnych obrazów poprzez zwiększenie kontrastu i podkreślenie efektów trójwymiarowości,
  • Czas reakcji matrycy jest dodatkowo skrócony nawet do 2 ms, dzięki zastosowaniu X-Celerate,
  • Oferując użytkownikom pakiet jakości obrazu Full HD 1080p (wszystkie telewizory oprócz 19'') kompatybilny ze standardem HDMI 1.3, oryginalnej stylistyki i minimalizmu, charakteryzuje się wyświetlaniem ostrego obrazu wolnego od rozmyć,
  • Funkcja 3D Comb-Filter ożywia kolory,
  • 3D Deinterlace Technology wyostrza obraz, nawet podczas jego powiększania,
  • DNR (Digital Noise Reduction) ogólnie poprawia jakość i ostrość obrazu oraz wygładza krawędzie,
  • 3:2/2:2 Pull-down Processing jest odpowiedzialny za wygładzenie obrazu i poprawę błędów w odświeżaniu poszczególnych klatek obrazu.

Złącza


Telewizory HANNspree z serii ST oferują bogaty zestaw złącz: VGA, dzięki któremu mogą działać również jako monitory, HDMI dla obsługi obrazów w wysokiej rozdzielczości np. z konsol, odtwarzaczy Blu-ray, DVD i kamer, oraz PC line-in, component i SCART in/out.

Dźwięk


Oprócz dobrej jakości obrazu, telewizory z serii ST, dzięki 10-watowym głośnikom, emitują wysokiej jakości dźwięk. Użytkownik może personalizować wybór ustawień audio, korzystając z jednego z domyślnych schematów (Standard, Music, Movie, Speech) lub tworząc swoją własną konfigurację. Do telewizora można też podłączyć słuchawki.

Nietuzinkowy wygląd


Czarna powierzchnia obudowy o lustrzanym blasku, gustowne zaokrąglenia i ścięcia dobrze komponują się z dolnym, matowym panelem z głośnikami, który jest ozdobiony chromowanym odbiornikiem promieni IR w kolorze przyciemnionego srebra. Tak ultra-minimalistyczna stylistyka ozdobi każde współczesne wnętrze.

Marka mało znana w Polsce, ale doceniona na świecie


Seria telewizorów ST jest zdobywcą prestiżowych nagród: 2009 Good Design Award, natomiast model ST281 otrzymał tytuł "Taiwan Excellence 2009" .

Gwarancja, ceny:


Gwarancja na telewizory z serii ST wynosi 24 miesiące i obejmuje serwis naprawy urządzeń door-to-door.

Ceny dostępnych aktualnie w Polsce telewizorów:

HANNspree ST19AMB - 769 zł
HANNspree ST221MBB - 919 zł
HANNspree ST251MAB - 1239 zł

Więcej informacji o produktach HANNspree:
hannspree.com
hannsg.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HANNspree
http://hannspree.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »