Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Hepeel – gdy dokucza wątroba

Hepeel – gdy dokucza wątroba
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Bożego Narodzenia, na które w szarości jesiennych dni czekamy z prawdziwą tęsknotą, to czas radosnych, rodzinnych spotkań przy suto zastawionym stole. Dlatego jest to okres, kiedy narażeni jesteśmy na tak zwane przejedzenie się, żeby nie powiedzieć obżarstwo.

Podczas tych, niejednokrotnie wielogodzinnych biesiad, chyba każdemu z nas zdarzyło się odczuwać przejedzenie, a ciężkostrawne dania i alkohol mogą zaburzać pracę wątroby, a nawet uszkadzać komórki wątrobowe.Wątroba zbudowana jest z komórek zwanych hepatocytami. Pełnią one dwie role: przetwarzają składniki odżywcze z wchłoniętych w jelitach substancji na takie, jakich potrzebuje nasz organizm, a także odtruwają nasz organizm z substancji toksycznych, zarówno tych, które dostają się do naszego organizmu z zewnątrz, jak i z ubocznych produktów metabolizmu. Dolegliwości bólowe odczuwane w prawej okolicy podżebrowej, ból często promieniujący do prawej łopatki oraz powtarzające się objawy związane z niestrawnością, to często pierwsze sygnały upośledzenia funkcji wątroby. Najskuteczniejsza jest profilaktyka, czyli regularne posiłki, unikanie ciężkostrawnych potraw i alkoholu. Ale jeśli zdarzy nam się przesadzić z jedzeniem czy alkoholem, starajmy się naturalnie złagodzić pojawiające się zaburzenia. Pomocnym lekiem może wówczas okazać się Hepeel, który zawiera naturalne składniki roślinne i mineralne, jak na przykład widłak goździsty, kora chinowa, ciemiężyca biała, pomagające w chorobach wątroby, wzdęciach, braku apetytu, kolce żółciowej, kłujących bólach w nadbrzuszu.

Hepeel, poprzez swoiste działanie antyoksydacyjne, biochemiczne antyproliferacyjne (zapobieganie gwałtownemu, niekontrolowanemu namnażaniu się komórek) poszczególnych składników leku ma działanie ochronne na komórki wątroby (potwierdzone badaniami in vitro).  Cena za opakowanie zawierające 50 tabletek wynosi ok. 20,40 zł.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.mitrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »