Firma » Praca

Hestia Kontakt najlepszym miejscem do pracy

Hestia Kontakt najlepszym miejscem do pracy
Zobacz więcej zdjęć »
Great Place to Work - taki prestiżowy tytuł zdobyła Hestia Kontakt, spółka Grupy Ergo Hestia.

Hestia Kontakt zajęła siódme miejsce w pierwszej w Polsce (a także w Europie Środkowo-Wschodniej) edycji światowego konkursu „Great Place to Work". W rankingu oceniono 21 firm.

Dziesięć z nich wyróżniono tytułem Najlepszego Miejsca Pracy 2009. Firmy te zdobyły najwyższe oceny w audycie kierownictwa i w badaniach opinii pracowników. Na podstawie ich ankiet wyliczano tzw. wskaźnik zaufania.

Hestię Kontakt poza zaufaniem ze strony pracowników doceniono m.in. przyjazną atmosferę pracy, za wiarygodność kierownictwa, szacunek wobec pracowników, wspieranie ich przez firmę, uczciwe i rzetelne traktowanie, stabilizację zawodową i finansową oraz możliwości rozwoju.

Ta nagroda nie jest przypadkiem. To owoc długoterminowej strategii, świadczącej o tym, że zarządzanie ludźmi jest naszą wielką troską. Ponieważ w tym roku zadebiutowaliśmy w rankingu, miejsce w pierwszej dziesiątce to dla nas wielki sukces - mówi Małgorzata Gwozdz, Dyrektor Biura Doboru i Rozwoju Kadr w Grupie Ergo Hestia.

Organizatorem pierwszej polskiej edycji rankingu jest Gre­at Place to Work Institute Polska. Akcji patronowała Polska Konfederacja Pra­codawców Prywatnych Lewiatan i dziennik „Rzeczpospolita".

To nie pierwsze wyróżnienie dla Ergo Hestii jako pracodawcy. Miesiąc temu sopocki ubezpieczyciel został nagrodzony tytułem Najlepszy Pracodawca 2009 w Polsce w równie prestiżowym rankingu Hewitt Associates.

Hestia Kontakt

Jest spółką córką Grupy Ergo Hestia i świadczy usługi na rzecz klientów i pośredników Grupy. Są to usługi pomocnicze związane z obsługą ubezpieczeń towarzystw ubezpieczeniowych Grupy - m.in. ewidencja i obsługa polis, odpowiedzi na pytania klientów i pośredników drogą elektroniczną, czynności back-office, obsługa infolinii zapewniającej bezpośrednią łączność klientów i pośredników z ubezpieczycielem poprzez nowoczesne centrum telefoniczne. Misją Hestii Kontakt jest zapewnienie wysokojakościowego serwisu posprzedażowego, stanowiącego wyróżnik przewagi konkurencyjnej Grupy Ergo Hestia.

Obecnie zespół Hestii Kontakt liczy blisko 450 osób

Rankingi Great Place to Work

Narodziły się w Stanach Zjednoczonych w połowie lat 80. XX wieku. Wtedy to amerykań­ski badacz Robert Levering opublikował wyniki badań nad 100 najlepszymi miejscami pracy w USA. Kilka lat później, założył firmę Great Pla­ce to Work Institute, która po­cząwszy od 1998 co roku publi­kuje w magazynie „Fortune" amerykański ranking „100 Best Companies to Work for".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »