Dom » Wnętrza

Historie kuchenne z IKEA

Przeciętna gospodyni domowa podczas gotowania pokonuje w ciągu roku dystans równy odległości ze Sztokholmu do Kongo. To odkrycie szwedzkich naukowców stało się tematem filmu: „Historie kuchenne”, w którym zwyczaje kuchenne mieszkańców podglądane były przez wyszkolonych obserwatorów.

Dziś rusza III edycja konkursu „Każdy ma coś z IKEA”, który pozwoli nieco „podglądnąć” mieszkańców Krakowa i okolic, w ich domach. W tym roku podczas konkursu obserwowane będą wyłącznie kuchnie, gdzie codziennie – „na oczach” produktów IKEA – toczy się życie całej rodziny. Podczas konkursu organizatorzy odwiedzą kuchnie swoich klientów, poznają ich pomysły na aranżacje oraz policzą przedmioty IKEA. Do wygrania 3 kupony zakupowe oraz unikalny produkt IKEA – specjalnie przygotowany dla zwycięzcy.

 

 

Ona ma to „coś” w sobie. W niej odbywają się eksperymenty kulinarne,  wielogodzinne rozmowy i najlepsze imprezy. Niezależnie od tego czy znajduje się w maleńkim mieszkanku, okazałym apartamencie czy wielopiętrowym domu – kuchnia jest miejscem, które przyciąga. Zawsze przytulna, zawsze ciepła jest symbolem otwartego i szczęśliwego domu. W tym roku IKEA podczas konkursu „Każdy ma coś z IKEA” postanowiła odwiedzić właśnie kuchnie i poznać zastosowane w nich pomysły klientów. Te „spotkania kuchenne” mogą stać się inspiracją w tworzeniu jeszcze lepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów – mówi Anna Knapik, organizator konkursu w IKEA Kraków.

W tym roku uczestnicy konkursu nadsyłać będą fotografie swoich kuchni. Jury oceniać będzie oryginalne pomysły i ciekawe rozwiązania, a także ilość produktów IKEA (mebli i wszystkich akcesoriów) znajdujących się w kuchniach. Kuchnia to miejsce, w którym dzieją się rzeczy najciekawsze i najsmaczniejsze. Chcielibyśmy, aby uczestnicy konkursu i w tym roku zaskoczyli nas ilością posiadanych rzeczy i sposobem ich aranżacji – dodaje Anna Knapik.

Tak jak w poprzednich latach oceniana będzie ilość zgłoszonych przedmiotów, ale w tym roku także oryginalność aranżacji wnętrz, w których się znajdują. Zdecydowaliśmy się na dodatkowe kryterium wyboru, bo liczy się nie tylko ilość, ale także jakość – mówią organizatorzy trzeciej edycji konkursu. Jesteśmy pewni, że wnętrza, które zostaną zgłoszone do konkursu będą zaaranżowane w ciekawy sposób – dodają.

W minionych latach w konkursie wzięło udział ponad sto osób. A zwycięzcy naliczyli u siebie odpowiednio 524 (2009 r.) i 549 (2010 r.) produktów z IKEA. W tym roku konkurs rozpoczyna się 15 listopada i potrwa do 23 grudnia 2011. 

Spośród wszystkich zgłoszeń z Krakowa i okolic wybranych zostanie 5 o największej ilości produktów. Do autorów tych właśnie zgłoszeń wybiorą się organizatorzy wraz z dekoratorem. Na podstawie oceny projektanta wytypowany zostanie zwycięzca oraz dwie pozostałe osoby. Nagrodą główną jest kupon zakupowy IKEA o wartości 500 zł oraz unikalny produkt IKEA – jakiego nie można dostać w żadnym innym miejscu świata. Pozostałe dwie osoby otrzymają kupony zakupowe IKEA na kwotę 200 zł. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej sklepu (www.ikea.com/krakow) Wypełniony formularz wraz ze zdjęciem zaaranżowanej kuchni należy przesłać na adres e-mailowy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »