Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

HOLLE jeszcze bliżej natury! EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 3

HOLLE jeszcze bliżej natury! EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 3
Zobacz więcej zdjęć »
Ekologiczne mleko następne 3 marki Holle to najwyższej jakości posiłek dedykowany maluszkom już od 10 miesiąca życia. Bio Mleko 3 Holle powstaje z wyłącznie wysokogatunkowe mleka jakości Demeter.

 

           

 Ekologiczne mleko następne 3 marki Holle to najwyższej jakości posiłek dedykowany maluszkom już od 10 miesiąca życia. Bio Mleko 3 Holle powstaje z wyłącznie wysokogatunkowe mleka jakości Demeter. Warto podkreślić, że rolnicy mający certyfikat Demeter uwzględniają cechy specyficzne dla gatunków roślin i zwierząt. Dzięki wypasaniu bydła na biodynamicznych łąkach pasza nie jest obciążona żadnymi szkodliwymi substancjami. Dzięki tradycyjnym metodom rolniczym pozyskiwania surowców do produkcji mleka Holle, charakteryzuje się ono doskonałym smakiem i bogactwem naturalnych składników odżywczych. To kompletny posiłek, zawierający białko, składniki mineralne i witaminy i tłuszcze w proporcjach zmodyfikowanych odpowiednio do potrzeb małego dziecka. Mleko jest wyjątkowo smaczne, sycące, idealnie zbilansowane do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania niemowlęcia na składniki odżywcze. Produkt nie zawiera glutenu, jajek czy krystalicznego cukru.

Ekologiczne mleko następne 3 marki Holle jest odpowiednie jako specjalne pożywienie dla niemowląt w wieku od 10. miesiąca życia do ukończenia 3. roku życia; jako element rozszerzonej diety, składającej się z pokarmów w butelce oraz pokarmów stałych. Jest szybkie i łatwe w przygotowaniu, błyskawicznie się rozpuszcza, ma przyjemny mleczny smak i zapach. Może być spożywane samodzielnie lub służyć do przygotowywania kaszek, napojów czy deserków lub posiłków.

 

www.holle.pl

 

Marka: Holle

Pojemność: 600 g

Cena:  ok 37 zł

Importer: Victualia Saluber

 

.

* HOLLE – szwajcarski producent ekologicznej żywności dla najmłodszych to jedna z najstarszych firm w branży żywności dla dzieci w Europie. Ponad 80. lat tradycji i doświadczenia sprawiło, że Holle zyskało pozycję wiodącego producenta zdrowej i ekologicznej żywności dla niemowląt. Od samego początku produkty marki wytwarzane były w sposób naturalny - już w roku 1933 bezkompromisowo zrezygnowano ze stosowania chemicznych substancji przetwórczych i konserwantów. Do dzisiaj w produkcji żywności dla dzieci stosowane są wyłącznie surowce pochodzące z rolnictwa ekologicznego oraz biologiczno-dynamicznego, poddawane bezpiecznemu przetwarzaniu z zachowaniem pełnych wartości odżywczych - dzięki temu każdy z niemal 80. oferowanych produktów cechuje się najwyższą jakością i gwarancją bezpieczeństwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tok Tok
http://toktok.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »