Technologie » Telekomunikacja

HONOR Magic6 będzie posiadał algorytm LLM w smartfonie wspierany przez procesor Snapdragon 8 Gen 3

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła podczas Snapdragon Summit 2023, że ich nadchodzący smartfon HONOR Magic6 będzie posiadał niezwykle wydajny procesor Snapdragon 8 Gen 3 oraz Large Language Model (LLM), czyli specjalny algorytm sztucznej inteligencji, który posługuje się deep-learningiem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Jako HONOR skupiamy się na przesuwaniu barier innowacji i tworzeniu inteligentnych oraz intuicyjnych doświadczeń dla użytkowników", powiedział George Zhao, CEO HONOR Device Co. Ltd. „Angażujemy się w wykorzystanie potęgi sztucznej inteligencji, aby interakcja ludzi z technologią była bezproblemowa i spersonalizowana, pozytywnie wpływając na życie użytkowników, z pełnym poszanowaniem ich prywatności. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Qualcomm Technologies, które podziela naszą wizję. Będziemy nadal napędzać innowacje, współpracując z innymi partnerami, by kształtować przyszłość, w której AI wspomaga użytkowników smartfonów na całym świecie".

„Cieszymy się, że możemy współpracować z marką HONOR przy wprowadzaniu  najnowocześniejszych technologii" – skomentował Alex Katouzian, senior vice president i dyrektor generalny ds. urządzeń mobilnych, obliczeniowych i XR, Qualcomm Technologies, Inc. „Z niecierpliwością czekamy na bliższą współpracę, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie korzystają ze smartfonów, tworząc nowe możliwości w stale rozwijającym się świecie sztucznej inteligencji".

W przeciwieństwie do algorytmu LLM w chmurze, który uczy się przy użyciu publicznie dostępnych zbiorów danych, Large Language Model od HONOR czerpie informacje bezpośrednio z zachowań danego użytkownika. Tworząc LLM na urządzeniach, HONOR i Qualcomm Technologies współpracowały ze sobą, koncentrując się na trzech kluczowych obszarach: wydajności, efektywności i prywatności użytkownika. Wspólne wysiłki zaowocowały efektami, które pozwalają korzystać z algorytmu bez pobierania nadmiernej ilości energii, a także zapewniają bezpieczeństwo danych na urządzeniu.

HONOR Magic6 będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 3 oraz algorytm LLM z siedmioma miliardami parametrów. Chcąc zaprezentować potencjał AI, HONOR pokazał specjalne demo z tworzenia wideo przez algorytm. Wydając polecenia inteligentnemu asystentowi głosowemu YOYO, użytkownicy mogą z łatwością przygotować krótkie filmy ze zdjęciami i filmami z pamięci swojego urządzenia. Za pomocą podpowiedzi można też spersonalizować szablony, motywy i muzykę.
 
 Podczas Snapdragon Summit 2023 firma HONOR zaprezentowała również Magic Capsule, czyli możliwość interakcji ze smartfonem opartą na śledzeniu wzroku, a także trzy kluczowe funkcje MagicRing: Connected Camera, Connected Input i udostępnianie ekranu na wielu urządzeniach. Wykorzystując najnowszą technologię Snapdragon Seamless, MagicRing pozwala na płynną wymianę większej ilości danych między urządzeniami, z mniejszym zapotrzebowaniem na energię.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

krzbrodo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »