Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Hortex All Festivals

Hortex All Festivals
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła promocja konsumencka Hortex All Festivals, w której do wygrania jest tysiące muzycznych nagród: bilety na festiwale w Polsce, płyty CD, a co tydzień 4-osobowy wyjazd z przyjaciółmi na wybrany festiwal w Europie!

Hortex All Festivals to projekt, w ramach którego konsumenci mają szansę doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery i najlepszej zabawy na największych imprezach muzycznych. Wszystko to, dzięki możliwości wygrania wyjazdów na festiwale muzyczne w niemal całej  Europie! Dodatkowo na konsumentów czekają tysiące innych muzycznych nagród.Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić dowolny napój marki Hortex lub Fresz w opakowaniu z logo Hortex All Festivals i zachować nadrukowany na nim kod promocyjny. Kolejny krok do wygranej to rejestracja na stronie www.allfestivals.pl i wpisanie kodu z opakowania promocyjnego. A jest o co walczyć!

Co tydzień można wygrać wyjazd dla czterech osób na wybrany festiwal muzyczny w Europie! Ponadto: 1300 biletów na festiwale w Polsce i 1000 płyt z polecaną przez nas muzyką!

Więcej szczegółów dotyczących promocji Hortex All Festivals oraz liczne  informacje o festiwalach muzycznych znajdują się na stronie www.allfestivals.pl. Promocja będzie wpierana poprzez ogólnopolską kampanię w mediach (TV, Internet) oraz liczne aktywności w handlu detalicznym (materiały POS i promocje handlowe).

Kontakt dla prasy:

Sigma International

Małgorzata Jankowska malgorzata.jankowska@sigma.com.pl; tel. 22 628 05 93 wew. 256

Katarzyna Pietrzak katarzyna.pietrzak@sigma.com.pl; tel. 22 628 05 93 wew. 100Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mjankowska@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »