Technologie » Internet

indesit.pl - nowa odsłona, nowe możliwości

indesit.pl - nowa odsłona, nowe możliwości
Zobacz więcej zdjęć »
W I kwartale 2010 r. wystartowała udoskonalona, dopasowana do oczekiwań użytkowników strona marki Indesit. To prawdziwe źródło wiedzy o sprzętach AGD.

Interaktywny serwis www.indesit.pl stworzony został specjalnie z myślą o konsumentach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Łatwość nawigacji i dotarcia do danych o wszystkich produktach marki Indesit to ukłon w stronę użytkowników, którzy potrzebnych informacji szukają w Internecie. Dlatego, poza zdjęciami, katalogami, instrukcjami i szczegółowymi parametrami produktów, strona www zawiera liczne funkcje, które umożliwiają zarówno znalezienie spełniającego nasze oczekiwania produktu, jak też porównanie kilku wybranych sprzętów.

Innowacyjny jest sposób prezentacji produktów na stronie www.indesit.pl. Zaawansowana interaktywność serwisu pozwala na dokładne zapoznanie się z wybranymi sprzętami i umożliwia obejrzenie ich z bliska i pod każdym kątem. Tak na przykład zaprezentowano urządzenia linii PRIME. Użytkownik serwisu może przybliżyć, obrócić, a nawet otworzyć lodówkę lub też zajrzeć do bębna pralki i zapoznać się ze szczegółami jej panelu sterowania. A obecne i żyjące w serwisie postaci na wybranych produktach pokażą, jak wyglądałoby użytkowanie sprzętów AGD marki Indesit na co dzień - specjalnie dla nas załadują zmywarkę, otworzą piekarnik, a nawet włączą okap!

Strona www.indesit.pl wzbogacona została także o dodatkowe funkcje. Z pomocą nowej opcji „szukaj według potrzeb", którą można stosować wymiennie z opcją „szukaj według cech", możemy wskazać istotne dla nas parametry, a serwis wygeneruje odpowiednią listę produktów. To zdecydowana oszczędność czasu i udogodnienie, które błyskawicznie wskaże urządzenia spełniające określone wcześniej kryteria. Nowością na stronie są także produkty komplementarne, które pokazują użytkownikom sprzęty z podobnych linii estetycznych, idealnie współgrających w zakresie designu. A gdy już skompletujemy idealny dla nas zestaw, możemy skorzystać z zakładki „Gdzie kupić", która wskaże nam dokładną mapę punktów sprzedaży mających w swojej ofercie markę Indesit.

Na stronie nie zabrakło także nowych zakładek dla użytkowników sprzętów marki Indesit:

  • Dzięki Pomocy technicznej Indesit on-line, użytkownicy produktów marki Indesit mogą bezpłatnie korzystać zserwisu i fachowej pomocy. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane zużytkowaniem sprzętów i pomogą w rozwiązaniu problemu.
  • Zakładka Indesit dla Ciebie to z kolei prawdziwa skarbnica wiedzy z praktycznymi poradami dotyczącymi użytkowania sprzętów AGD. Eksperci firmy Indesit dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą oprawidłowym eksploatowaniu, zabezpieczaniu oraz optymalnym użytkowaniu wybranej kategorii urządzeń. Zamieszczane w zakładce porady oraz ciekawostki będą przydatne dla tych, którzy pragną w pełni poznać sprzęt znajdujący się w ich domu.

Nowa strona www.indesit.pl stworzona została przez Brand Marketing Departament korporacji Indesit Company przy współpracy z włoskimi firmami Adrialab i Iconmedialab.

Indesit. My pracujemy, Ty masz wolne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mjankowska@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »