Firma » Biznes

Hotel Aubrecht - kolejny obiekt hotelowy w portfelu Dekpol S.A.

Hotel Aubrecht - kolejny obiekt hotelowy w portfelu Dekpol S.A.
Zobacz więcej zdjęć »
Dekpol S.A. wzbogaca swój portfel o kolejny obiekt hotelowy. Spółka była odpowiedzialna za odbudowę czterogwiazdkowego Hotelu Aubrecht w kaszubskiej miejscowości Przechlewo nad jeziorem Szczytno.

Hotel Aubrecht Country SPA Resort to malowniczo położony kompleks hotelowo - wypoczynkowy położony na Kaszubach, którego przebudowa była konieczna po pożarze w 2013 roku. Prace z zakresu generalnego wykonawstwa zrealizowane przez Dekpol objęły szczegółowe odtworzenie obiektu o łącznej powierzchni ok. 6 000 m2 i kubaturze 40 000 m3 wraz ze wszystkimi elementami wyposażenia. Składający się z czterech budynków kompleks, został m.in. posadowiony na gruntach nienośnych z wykorzystaniem technologii palowania i częściową wymianą oraz wzmocnieniem gruntu.

Hotel Aubrecht oferuje pokoje i apartamenty w różnych standardach, wykończone w rustykalnym stylu, z tarasami i balkonami, z których rozpościera się malowniczy widok na okoliczną przyrodą. Na terenie obiektu znajduje się przytulne lobby oraz zaplecze gastronomiczne, w którym serwowane są naturalne i świeże posiłki. Hotel oferuje bogato wyposażoną przestrzeń wypoczynkową ze strefą spa i wellness z wewnętrznymi basenami, jacuzzi oraz saunami. Do dyspozycji gości jest także kręgielnia, restauracja i bar.

Otoczony lasami Hotel Aubrecht położony jest bezpośrednio nad jeziorem Szczytno, w pobliżu najstarszego parku narodowego w Polsce - Borów Tucholskich. Dekpol S.A. zakończył obudowę kompleksu we wrześniu 2015 roku.

Nie jest to pierwszy tak atrakcyjnie zlokalizowany obiekt w portfelu hotelowym Dekpol. W tym roku spółka odda do użytku między innymi Hotel Almond w centrum Gdańska, który powstaje przy ul. Toruńskiej w miejscu dawnej fabryki marcepanu i kakao nad rzeką Motława. Czterogwiazdkowy Hotel Almond z bogato wyposażonymi strefą SPA & wellness oraz centrum konferencyjno-bankietowym, stanowi idealne miejsce zarówno do pobytu rekreacyjnego, jak i organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych.

Innym, równie ciekawym projektem zrealizowanym przez Dekpol jest Hotel Nad Wisłą w miejscowości Knybawa k. Tczewa przy drodze głównej nr 22, prowadzącej ze wschodu na zachód Europy, łączącej Kaliningrad z Berlinem. Obiekt wyróżniają multifunkcyjne sale konferencyjne oraz kompleksowe oferty organizacji imprez okolicznościowych. Hotel nad Wisłą, położony w malowniczym otoczeniu lasów i jezior, stanowi wspaniałą bazę wypadową do zwiedzania Trójmiasta i miast takich jak Malbork, Tczew czy Starogard Gdański.

Najnowszą inwestycją firmy jest powstający obecnie kompleks Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, w ramach którego powstanie Aparthotel Number One oferujący apartamenty sprzedawane w systemie condo. Dekpol jest zarówno deweloperem, jak i generalnym wykonawcą obiektu.

Więcej informacji na stronach hoteli: www.hotelaubrecht.pl; www.hotelalmond.pl; www.hotelnadwisla.com.plwww.no1.com.pl oraz na stronie spółki: www.dekpol.pl .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »