Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Lipowy Most Golf Park zaprasza na wycieczki szkolne

Początek czerwca to dla wszystkich uczniów bez wątpienia okres wyjątkowy. By umilić im oczekiwanie na upragnione wakacje, większość szkół w tym czasie organizuje bowiem wycieczki klasowe.

Wspólny odpoczynek, zabawa i możliwość jeszcze większej integracji – to tylko kilka plusów takich wyjazdów.

Od niedawna wycieczki szkolne znajdują się także w ofercie hotelu Lipowy Most Golf Park, gdzie oprócz niespotykanej nigdzie indziej przyrody, na dzieci i młodzież czeka moc dodatkowych atrakcji.

By wycieczkę szkolną można było uznać za udaną, niezbędnych jest kilka elementów. Przede wszystkim potrzebny jest ciekawy pomysł, dobra organizacja i wiele różnych możliwości spędzania wolnego czasu.

Do tego warto wybrać miejsce, które pozwoli uniknąć długiej i męczącej podróży, a jednocześnie umożliwi przeniesienie się do zupełnie innego świata, z dala zgiełku miasta, w którym większość z nas żyje na co dzień. Wszystkie te warunki spełnia położony w sercu Puszczy Knyszyńskiej hotel Lipowy Most Golf Park.

- Nasz obiekt coraz mocniej wpisuje się w świadomość mieszkańców województwa podlaskiego. Wielu naszych gości przyjeżdża do nas na weekend czy choćby na niedzielny obiad połączony z relaksem w strefie wellness – mówi Joanna Matowicka, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Lipowy Most Golf Park.

I dodaje: - Zauważamy też, że ten wzrost świadomości rozciąga się na coraz młodszych Podlasian. Od pewnego czasu coraz częściej organizujemy więc wycieczki dla dzieci w wieku szkolnym i uczącej się młodzieży.

Hotel, położony niespełna 40 minut jazdy od Białegostoku, bez wątpienia stanowi ciekawy punkt na turystycznej mapie regionu. Jednak atrakcyjna lokalizacja, możliwość obcowania z nieodkrytą przyrodą i wypoczynek na łonie natury to nie jedyne jego zalety.

Uczestnicy klasowych wycieczek, którzy decydują się spędzić czas w Lipowym Moście mogą bowiem liczyć na szereg dodatkowych atrakcji urozmaicających pobyt.

- Oferta szkolnych wyjazdów została stworzona w taki sposób, by każdy znalazł w niej coś dla siebie. Odwiedzające nas dzieci mogą np. wziąć udział w akademii kulinarnej, podczas której uczą się przygotowywania regionalnych potraw, a także mają możliwość przyswojenia sobie podstawowych zasad gry w golfa – opisuje przedstawicielka hotelu Lipowy Most Golf Park.

Do tego dochodzą także elementy, bez których trudno wyobrazić sobie prawdziwą wycieczkę. Chodzi rzecz jasna o ognisko z kiełbaskami, smak których zaostrzają serwowane na żywo leśne opowieści prawdziwego Ducha Puszczy, wspaniałego gawędziarza i znawcy tych terenów – pana Edwarda!

O tym, że w ostatnim czasie dzieci i młodzież coraz chętniej przyjeżdżają do Lipowego Mostu, decyduje m. in. atrakcyjna cena takich wyjazdów – 29 zł od osoby.

A oprócz tego organizatorzy przygotowali także konkurs z niezwykle atrakcyjną nagrodą – darmowym przyjazdem do hotelu w przyszłym roku. Nagrodę otrzyma klasa, która w komentarzu pod stosownym postem na profilu obiektu na portalu Facebook najciekawiej opisze swój pobyt w Lipowym Moście.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »