Technologie » Komputery
HUAWEI zbuduje dla Deutche Telekom platformę w chmurze
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Oferta będzie skierowana do małych, średnich i dużych firm korzystających z usług typu on-demand i pay-as-you-go.
Open Telekom Cloud pozwala firmom na korzystanie z usług w chmurze. Zamówienia niezbędnej infrastruktury IT oraz rozwiązań informatycznych można dokonać w centralnym portalu zarządzającym. Zasoby dostępne są po zaledwie kilku minutach, a przeprowadzenie całego procesu wymaga kilku kliknięć, by móc w pełni z nich korzystać. Za pośrednictwem usług Deutsche Telekom będzie wspierał klientów w procesie digitalizacji swoich modeli biznesowych, zapewniając proste i elastyczne usługi, które mogą być skalowane w zależności od wielkości organizacji oraz branży w jakiej funkcjonuje.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.magazynit.pl/cloud-computing/huawei-zbuduje-dla-deutche-telekom-platforme-w-chmurze.html
Nadesłał:
openmediagroup
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)