Technologie » Komputery

Hybrydowe ERP — czy to się opłaca?

Hybrydowe ERP — czy to się opłaca?
Zobacz więcej zdjęć »
Hybrydowe ERP to rozwiązanie informatyczne do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, którego moduły funkcjonalne działają w części w infrastrukturze on-premise lub kolokacji serwera, w części zaś w chmurze prywatnej, publicznej lub w hostingu.

Ważne nie tylko oszczędności

Decyzja o włączeniu do firmowej infrastruktury IT systemu ERP w chmurze wynika zwykle z potrzeby usprawnienia obsługi procesów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Istotne jest tu również włączenie mobilności, w postaci udostępniania na żądanie danych biznesowych pracownikom realizującym swoje obowiązki poza siedzibą firmy. Przed podjęciem decyzji o całkowitym przejściu na chmurę warto spojrzeć szerzej niż tylko na bieżące koszty. Mimo iż techniczna migracja nie trwa tu długo (znacznie krócej niż tradycyjna instalacja systemu), to przeniesienie baz danych może zabrać kilka dodatkowych tygodni. Nie zawsze jest na to czas, zwłaszcza w okresach sezonowego nasilenia sprzedaży lub pozyskiwania zaopatrzenia.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/erp/hybrydowe_erp_czy_to_sie_oplaca.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (1)

 • avatar
  ~AdamMoleski 2015-12-06 19:37:57

  ERP w chmurze zdecydowanie obniża koszty działalności gospodarczej. Choćby brak potrzeby zakupu serwerów, czy ich utrzymania. IT.integro wprowadziło na rynek NAV365 - system erp oparty na chmurze Microsoft. Koszty abonamentu można sprawdzić na stronie produktu:
  http://www.nav365.pl/system-erp-w-abonamencie/

  dla porównanie cenę tradycyjnego erp - Dynamics NAV można sprawdzić w kalkulatorze ceny wdrożenia:
  http://www.it.integro.pl/kalkulator-system-erp/

  Wg mnie oferta ERP w chmurze jest do przemyślenia. Raczej nie ma już innej opcji na przyszłość :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »