Firma » Biznes

I Kongres Przedsiębiorców i Inwestorów na Uczelni Łazarskiego

I Kongres Przedsiębiorców i Inwestorów na Uczelni Łazarskiego
Zobacz więcej zdjęć »
I Kongres Przedsiębiorców i Inwestorów 2010, odbędzie się w dniach 1-3 grudnia br. na terenie kampusu Uczelni Łazarskiego. Kongres jest realizowany w ramach europejskiego Projektu Sieci Inwestorów i Przedsiębiorców „Łowcy Biznesu”, finansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W skład Rady Naukowej i Komitetu Honorowego Kongresu wchodzą przedstawiciele władz Uczelni Łazarskiego -  Rektor prof. Daria Nałęcz, Prezydent Juliusz Madej oraz dziekani obu wydziałów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kongres poświęcony jest największym wyzwaniom przed jakimi stoją współczesne nowoczesne firmy. Obrady kongresu będą dotyczyły między innymi finansowania rozwoju przedsiębiorstw oraz przełamywania kryzysu niewypłacalności firmy. Wymienione problemy pochodzą z listy spraw kluczowych, opracowanych przez Komisję Europejską, mających na celu przyspieszenie rozwoju przedsiębiorczości małych i średnich firm zawarte w rekomendacjach „Small Business Act".

Kongres zrzesza przedsiębiorców, inwestorów, uczonych , ekspertów, przedstawicieli administracji rządowej oraz praktyków prawa. Jego celem jest między innymi wypracowanie rekomendacji dla tworzenia efektywnych mechanizmów stymulujących rozwój innowacyjnych firm w Polsce. Poza tym ma za zadanie identyfikację czynników dalszej poprawy ekonomicznej efektywności prawa upadłościowego.

Poza obradami, Konferencji będzie towarzyszyć wystawa prezentująca osiągnięcia najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw z sektora MSP działających w parkach technologicznych w Polsce, jak również ekspozycja narzędzi informacji gospodarczej i publikacji fachowych z najlepszych oficyn wydawniczych.

Kongres zostanie poprzedzony spotkaniem integracyjnym uczestników, podczas koncertu jazzowego w foyer gmachu Giełdy Papierów Wartościowych oraz uroczystej kolacji, podczas której wystąpi prezes GPW i goście honorowi I Kongresu Przedsiębiorców i Inwestorów.

Więcej na stronie: http://www.inso2010.allerhand.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »