Rozrywka i wypoczynek » Sport

I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zaproszenie dla pacemakerów i konkurs dla grup dopingujących

I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zaproszenie dla pacemakerów i konkurs dla grup dopingujących
Zobacz więcej zdjęć »
30 sierpnia odbędzie się I RAFAKO Półmaraton Racibórz, na którym nie może zabraknąć pacemakerów. Organizatorzy zapraszają chętnych biegaczy, którzy chcą poprowadzić grupy podczas biegowego święta.

Za miesiąc odbędzie się I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zawodnicy do pokonania będę mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Wraz z amatorami półmaratonów pobiegną SPARTANIE, czyli największa polska grupa biegaczy, która swoimi startami pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom, zbierając pieniądze na ich leczenie. Na trasie nie może zabraknąć również pacemakerów, czyli prowadzących biegaczy w odpowiednim czasie oraz grup dopingujących, dla których dodatkowo organizatorzy przygotowali konkurs z nagrodami. 


Zaproszenie dla pacemakerów

Zapraszamy wszystkich biegaczy, którzy chcieliby zostać pacemakerami I RAFAKO Półmaraton Racibórz o zgłoszenie się do biura organizatora – Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, tel. 32 415-37-17 email: osir.raciborz@wp.pl 


Pacemakerzy, którzy poprowadzą poszczególne grupy na następujące czasy: 1:30, 1:45, 2:00, 2:15 zgodnie z regulaminem, są zwolnieni z opłaty startowej.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 05.08.2015 wraz z podaniem czasu prowadzonej grupy. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: osir.raciborz@wp.pl. Do zgłoszenia prosimy dołączyć informację o sobie, zgodnie z załączonym formularzem, dostępny na stronie internetowej: http://www.raciborz.pl/miasto_raciborz/Zaproszenie_dla_pacemakerow.html.


Organizator zastrzega sobie możliwość wyboru jednego pacemakera na konkretny czas z puli zgłoszeń, jeżeli na jedno miejsce wpłynie większa liczba ofert. Wszystkie osoby, które zgłoszą chęć bycia pacemakerem zostaną powiadomieni o decyzji organizatora odrębnym mailem.

Pacemakerzy zostaną oficjalnie oznakowani za pomocą:

1. Specjalnych koszulek technicznych, które otrzymają w podanych przez siebie rozmiarach

2. Balonów napełnionych helem z zapisanymi czasami

Zaproszenie dla grup dopingujących

Zapraszamy grupy od 3 do 20 osób, które w dowolny sposób chcą zagrzewać biegaczy na trasie I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Okrzyki, przebrania, transparenty, instrumenty muzyczne: trąbki, gitary… wszystkie chwyty dozwolone! Dopingujących będą oceniali sami półmaratończycy, głosując bezpośrednio po ukończeniu biegu.Ilość grup ograniczona.Zwycięską grupę czeka atrakcyjna nagroda.Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem mailowym: osir.raciborz@wp.pl. W mailu należy podać ilość osób, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, a także napisać kilka słów o grupie. Na zgłoszenia czekamy do 15.08.2015r.
***

I Rafako Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2015 roku. Zawodnicy do pokonania będę mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków. 

Szczegóły dotyczące I Półmaratonu Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.raciborz.pl/miasto_raciborz/polmaraton.html 

*** 


KONTAKT:

Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »