Technologie » Komputery

iBOX DISCOVERY PLUS – bo zwykła klawiatura to za mało

iBOX DISCOVERY PLUS – bo zwykła klawiatura to za mało
Zobacz więcej zdjęć »
iBOX DISCOVERY PLUS - nie przypadkiem najnowszy model klawiatury nazywa się podobnie jak amerykański prom kosmiczny, jeden z modeli terenowego samochodu Land Rover czy podróżnicze kanały TV – jest równie ekstremalna.

Klawiatura ma wbudowane dwa porty USB, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe, 105 klawiszy w układzie QWERTY, 12 dodatkowych klawiszy multimedialnych i szybkiego dostępu oraz 3 przyciski skype. iBOX DISCOVERY PLUS to ciekawe „odkrycie” dla wymagających użytkowników – szczególnie, że od przełomu października i listopada br. dostępna będzie w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 65 zł z VAT. 

Produkty marki iBox wyróżnia eleganckie wzornictwo i wysoka jakość wykonania z dużą dbałością o szczegóły. DISCOVERY PLUS jest zgodna z najnowszymi trendami wzornictwa i wyposażenia. Umieszczenie gniazd USB oraz słuchawek i mikrofonu po dwóch stronach obudowy  klawiatury zapewnia dużą funkcjonalność i wygodę eksploatacji. Dodatkowe klawisze funkcyjne i szybkiego dostępu usprawniają pracę przy komputerze. Klawiatura posiada także trzy predefiniowane przyciski skype ‘a. iBOX DISCOVERY PLUS Pracuje z komputerami PC z systemami MS Windows 98/ME/2000/XP/Vista. Niewielki skok klawiszy jest bardzo zbliżony do tego, który spotykamy w klawiaturach notebooków.

Dane techniczne:

  • Interfejs: 2 x USB
  • Port  audio i mikrofonowy
  • Ilość przycisków: 105 w układzie QWERTY + 12 dodatkowych multimedialnych i szybkiego dostępu + 3 przyciski skype
  • Długość przewodu: 1.5 metra 

Więcej informacji www.i-box.pl
Impet Computers sp. z o.o. (www.impetcomputers.pl) jest jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski. Od początków działalności (2002r.) obok obudów komputerowych (Codegen) firma sprowadzała moduły pamięci oraz procesory. W 2003 r. wprowadziła na rynek obudowy pod marką iBOX oraz Colors-it, i urządzenia VOIP. W kolejnych latach do oferty dołączyły klawiatury, myszki, głośniki i słuchawki iBOX, oraz telefony VOIP – GrandStream i TalkPro, a także myszy i klawiatury Lexma. W 2008 r. firma rozszerzyła ofertę o obudowy komputerowe Gigabyte.

Oferowane przez Impet Computers marki (iBOX, Lexma, Grandstream, TalkPro, Colorsit, Gigabyte) sprzedawane są a największych polskich hurtowniach komputerowych (Action, ABC Data, Komputronik) oraz sieciach handlowych (Avans, Sferis, Divicom, E.Leclerc, Multi Polska). Firma dostarczyła obudowy komputerowe iBOX do wielu przetargów m.in. MON, ZUS, MEN i jest aktualnie jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski.

IMPET COMPUTERS Sp. z o.o.03-228 Warszawa
ul. Marywilska 34 bud. H1
e-mail: ibox@ibox.pl  
www:  http://www.i-box.pl

tel: +48 022 811 02 08
      +48 022 811 08 29
INDALO Public RelationsMałgorzata BłachnioTel.+48 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »