Gospodarka » Przemysł

Ideal 7000 new - nowe podejście do energooszczędności!

Ideal 7000 new - nowe podejście do energooszczędności!
Zobacz więcej zdjęć »
Przełom w produkcji okien PVC! Technologia „powerdur inside” pozwala na usunięcie wzmocnienia stalowego z ramy okiennej. To innowacja, którą warto poznać!

Nowoczesna architektura wymaga nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej. EKO-OKNA wychodzą naprzeciw wymaganiom Klientów i wprowadzają do oferty zupełnie nowy system - Ideal 7000 new. Dostępny w dwóch wariantach - standardowym i wykonanym przy użyciu innowacyjnej technologii „powerdur inside”. W czym tkwi różnica? W standardzie, zarówno w ramie, jak i w skrzydle, występuje wzmocnienie stalowe. Zastosowanie technologii „powerdur inside” pozwoliło natomiast na usunięcie wzmocnienia z ościeżnicy i zastąpienie go specjalnymi, termoplastycznymi wkładkami wzmocnionymi włóknem szklanym Ultradur High Speed. Wkładki z powodzeniem zastępują stal stosowaną w konwencjonalnych ramach okiennych z PVC, zapewniając zdecydowanie lepsze właściwości izolacji cieplnej przy tych samych mechanicznych właściwościach okna. - To przełom w produkcji okien i strategiczny rozdział w życiu naszej firmy. Nigdy nie posiadaliśmy systemu tak zaawansowanego technologicznie - mówi Michał Maciejewski, Dyrektor Handlowy Eko-Okna S.A. - Jednak to nie koniec. System stwarza naprawdę szerokie możliwości i mimo tego, że jego premiera miała miejsce zaledwie kilka tygodni temu, to już wkrótce zaprezentujemy go w nowej, jeszcze atrakcyjniejszej odsłonie - uchyla rąbka tajemnicy M. Maciejewski. 

Okna wykonane w technologii „powerdur inside” to rozwiązanie idealne nie tylko pod względem swoich właściwości termoizolacyjnych, ale także pod względem montażu. Okna, już na etapie produkcji, na życzenie klienta, mogą zostać w pełni przygotowane do montażu, dzięki czemu czas spędzony na budowie skraca się do minimum. Okna są również znacznie lżejsze od tych, w których stosuje się wzmocnienie stalowe.System Ideal 7000 new z ramą wykonaną w technologii „powerdur inside” przeznaczony jest wyłącznie do produkcji okien. Przy pomocy systemu Ideal 7000 new ze standardowym wzmocnieniem można wykonać zarówno okna, jak i drzwi. Oba rozwiązania charakteryzują się sześciokomorową budową profilu oraz głębokością zabudowy aż 85 mm.

***
 Autor tekstu: Paulina Krupińska, EKO-OKNAZdjęcia: Archiwum EKO-OKNA S.A.

***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

***
KONTAKT:
EKO OKNA S.A.
www.ekookna.pl 


Kontakt dla mediów:
Justyna Korzeniak
justyna.korzeniak@adventure.media.pl 
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »