Firma » Biznes

Ideal Group otwiera oddział we Wrocławiu

Ideal Group otwiera oddział we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Białostocki operator vendingowy Ideal Group uruchomił swój oddział we Wrocławiu. To element strategii rozwojowej firmy

Powstanie placówki jest  efektem kilkuletnich działań Ideal Group we Wrocławiu i okolicach, a także współpracy z jednym z większych wrocławskich operatorów automatów sprzedażowych

-  Bezpośrednim celem uruchomienia oddziału w stolicy Dolnego Śląska jest sprawniejsza obsługa naszych dotychczasowych klientów, a także chęć pozyskania nowych. Stała obecność we Wrocławiu ułatwia nasza działania operacyjne - mówi Andrzej Nartowicz, prezes Ideal Group.

Jak podkreśla, Wrocław jest strategicznym punktem na mapie vendingowej kraju.

- To swoista Mekka branży automatów sprzedażowych. Tam pojawiły się pierwsze firmy vendingowe  - dodaje Andrzej Nartowicz. -  Obecnie jest to bardzo konkurencyjny rynek, na którym działa wielu operatorów, ale także świadomość tamtejszych klientów i zapotrzebowanie na  produkty sprzedawane za pośrednictwem automatów jest wyższa, niż w innych regionach kraju.

W ramach planów rozwojowych Ideal Group zainteresowana jest kolejnymi dużymi miastami – m.in. na Śląsku, w Wielkopolsce i na Mazowszu. Obecnie firma ma placówki w Białymstoku, Warszawie, Lublinie i Będzinie.

 

Ideal Group działa od 2003 r. i obecnie jest jednym z największych operatorów na polskim rynku vendingowym oraz właścicielem kilku marek handlowych. Jako Ideal Cafe za pośrednictwem swoich urządzeń serwuje kawę, wodę – jako Ideal Water czy zupy, jako Zupper. Wkrótce planuje uruchomienie nowego formatu_ Ideal Bistro. Motorem napędowym firmy jest innowacyjna technologia płatnicza Pay2Vend  - autorskie rozwiązanie dedykowane branży vendingowej. Dzięki niej użytkownicy automatów mogą dokonywać zakupów z wykorzystaniem prepaidowych kart i breloków do płatności zbliżeniowych oraz telefonów komórkowych. Powiązane są one z własnym systemem płatności (porównywalnym jedynie z rozwiązaniami dostępnymi w bankowości). Dzięki platformie internetowej konsument ma pełną kontrolę nad zakupami, może je planować i zasilać konto, z którego pobierane są opłaty. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »