Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Ideał od chirurga

Ideał od chirurga
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz więcej osób na całym świecie uważa, że medycyna estetyczna stała się normalną częścią ich życia, ponieważ to zrozumiałe, że ludzie chcą być jak najdłużej piękni, atrakcyjni oraz młodzi.

Kult wiecznego piękna raz na jakiś czas zawsze powracał, jednakże ostatnimi czasy trwa bardzo długo, dzięki czemu medycyna estetyczna może się rozwijać oraz doskonalić. Jak wynika z ostatnich badań, które przeprowadzono w Stanach zjednoczonych, medycyna estetyczna jest najlepiej i najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią medycyny, która ma przed sobą ogromną przyszłość, której na samym początku nikt jej nie wróżył.

Jej sukces wynika z naturalnych ludzkich instynktów - chęci i potrzeby akceptacji i bycia podziwianym przez innym. Oczywiście, ludzie ładniejsi, bardziej zgrabni mają zawsze łatwiej w życiu. Ci, którzy są mniej urodziwi myślą, że medycyna estetyczna będzie lekiem na całe zło i dzięki operacjom zyskają grono znajomych oraz polepszy się im życie osobiste.

Nowoczesna medycyna estetyczna daje takie złudzenie, jednakże polepsza ona tylko i wyłącznie powierzchowność - ciało. Oferta zabiegów jest naprawdę imponująca. Można zmienić kształt twarzy, nosa, kości policzkowych, podbródka, ust, uszu, pozbyć się zmarszczek, wygładzić ciało, powiększyć i pomniejszyć biust, odessać tłuszcz z każdej części ciała, powiększyć lub pomniejszyć pośladki, wszczepić implanty mięśni, wyszczuplić talię i wykonać jeszcze wiele innych rzeczy.

Oczywiście, zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna są w stu procentach płatne, ponieważ nie refunduje się ich. Bywają czasem przypadki dofinansowywania zabiegów, w przypadku, gdy ktoś urodził się ze zniekształconą twarzą lub doznał uszczerbku na zdrowiu w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku. Wtedy zazwyczaj ubezpieczalnie lub fundusze zdrowia idą pacjentom na rękę i pokrywają choć w części koszty leczenia, które nie są małe. W ten sposób ludzie poszkodowani mogą rozpocząć nowe życie i być w pełni akceptowani przez społeczeństwo. W innych przypadkach, medycyna estetyczna nie jest uznawana za konieczną, dlatego pacjenci muszą pokryć z własnej kieszeni wszelkie koszty leczenia oraz rekonwalescencji.

Nowoczesna medycyna estetyczna jest przydatna, ponieważ często poprawia jakość oraz komfort życia, jednakże posiadając piękniejsze ciało nie zmieniamy naszego charakteru oraz usposobienia. Operacja nie zmieni naszej osobowości, dlatego nigdy nie powinniśmy zmieniać się na siłę lub pod presją otoczenia, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu i do niczego dobrego nas nie doprowadzi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Chirurgia plastyczna, operacje plastyczne - Intermed
http://www.intermed.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 89579 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )