Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Idealny sylwester – to możliwe!

Idealny sylwester – to możliwe!
Zobacz więcej zdjęć »
Do Sylwestra zostało już niewiele czasu. Warto zastanowić się, gdzie i z kim chcemy przywitać Nowy Rok. Akademia Nikona proponuje spędzenie ostatnich dni grudnia w malowniczych plenerach Kotliny Kłodzkiej, na warsztatach fotografii podróżniczej.

Jest to wyjątkowa okazja na połączenie dobrej zabawy z możliwością rozwinięcia swoich  fotograficznych zainteresowań. Zwykle z Nowym Rokiem postanawiamy coś zmienić lub posiąść nowe umiejętności. Wyjazd z Akademią Nikona jest doskonałą okazją, by pod okiem specjalisty podszlifować warsztat fotograficzny i w niebanalny sposób spędzić sylwestra. Warsztaty „Fotografia z podróży” przeznaczone są dla każdego pasjonata fotografii, bez względu na poziom zaawansowania czy posiadany sprzęt fotograficzny.

 

Warsztaty Akademii Nikona to duża dawka teoretycznej wiedzy i praktyki. Prowadzący zajęcia, doświadczony fotograf i podróżnik Paweł Chara, omówi zagadnienia związane z fotografią turystyczną. Uczestnicy zajęć dowiedzą się nie tylko jak szukać tematów fotograficznych, ale także jak robić oryginalne zdjęcia, które będą przyciągały uwagę i zachwycały. Ponadto prowadzący kurs omówi zasady fotografowania w trudnych warunkach i podpowie jak przygotować, transportować i zabezpieczać sprzęt podczas wyjazdów. Wiele sesji plenerowych w otoczeniu pięknego krajobrazu Kotliny Kłodzkiej, to doskonały sposób na aktywne i przyjemne spędzenie noworocznego czasu.

 

Uwieńczeniem zajęć jest wspólny wieczór sylwestrowy, na którym wszystkich czeka prawdziwy góralski kulig, tańce przy ognisku i szampańska zabawa do białego rana. Oprószone śniegiem górskie szczyty, rozpędzone konie i rozświetlające niebo kolorowe fajerwerki stworzą wspaniałe okoliczności do wykorzystania świeżo nabytych umiejętności fotograficznych. 

 

Termin warsztatów: 29 grudnia 2012 – 1 stycznia 2013

Więcej informacji na temat warsztatów: http://www.akademianikona.pl/warsztaty/58/fotografia-z-podrozy/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk&talk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »